První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křenovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést VHS do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je to počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Kolik má můj počítač? Jak formátovat počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak restartovat počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Proč můj počítač pípá? Jak kraslit na počítači? Co je počítačová gramotnost? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přenést itunes do jiného počítače? Mohu získat i text z počítače? Kolik RAM má můj počítač? Co jsou cookies na počítači? Jak obnovit počítač do továrního nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, NEUROLOGIE, ARGUS, spol. s.r.o., Can21 Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o.,