První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Mobilní aplikace

Nově v naší nabídce je tvorba aplikací pro iOS a Android

Co je informatika? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Kdo opraví notebook? Jak vybudovat herní počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak připojit počítač k televizi? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak čistit klávesnici počítače? Co je RAM v počítači? Jak urychlit můj počítač? Jak restartuji počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak odemknout počítač? Co je notebook? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak defragmentovat váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Těšetice, Provodovice, Ústín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DELIKA s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,