První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Mobilní aplikace

Nově v naší nabídce je tvorba aplikací pro iOS a Android

Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak najít IP adresu na počítači? Jak změnit název počítače na mac? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak psát na instagram z počítače? Jak proniknout do počítače? Kde koupit počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je paměť počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je počítačová myš? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kralice na Hané, Šléglov, Slatinice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, OLSTROJ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VENDINGNET s.r.o.,