První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak skenovat z počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak počítač funguje? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak získat volný počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je počítačový server? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačové kódování? Co je serverový počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Šubířov, Grygov, Lesnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., VENDINGNET s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,