První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak kraslit na počítači? Jak stahovat dvd do počítače? Jak připojit dva počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak odemknout počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak obnovit heslo počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak sestavit počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Co je stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Svésedlice, Dřevohostice, Rakov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, TARAN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Kosmas s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ALSICO s.r.o., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s.,