První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačový hardware? Můžu faxovat z počítače? Jak sestavit počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak posílat text z počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co jsou cookies na počítači? Jak autorizovat počítač pro itunes? Je můj počítač zapnutý? Mohu získat i text z počítače? Jaký typ počítače mám? Jak si vzít screenshot na počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak připojit počítač k televizoru? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oplocany, Želeč, Křelov-Břuchotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., e-cars trading s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., EFEKT PLUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Hopi Popi, a.s., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o.,