První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak přenášet video z iphone do počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Proč se počítač restartuje? Kolika bitový je můj počítač? Jaký typ počítače mám? Jak změnit heslo počítače? Jak najít název počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak zcela otřít počítač? Jak resetovat počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak programovat počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak autorizovat počítač? Jak obnovit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dobromilice, Loučany, Bohuslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FAST interier a design, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RoseMode, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Levné knihy a.s.,