První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Kolik RAM má můj počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak restartuji počítač? Jak skenovat do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Proč se počítač restartuje? Jak chránit váš počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak odemknout počítač? Jak opravit pomalý počítač? Jak sestavit počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový monitor? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Můžu faxovat z počítače? Jak se zbavit viru na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovačov, Hradčany, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TOMSTAV Olomouc,