První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak vyčistit obrazovku počítače? Co je moje IP adresa počítače? Co je počítačový virus? Jak mohu otřít počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak restartovat počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Co je počítačové kódování? Jak myslet jako počítačový vědec? Co je počítačový programátor? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak mohu vyčistit počítač? Co dělat se starými počítači? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak dát dohromady počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak připojit dva počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rovensko, Prostějov, Olšovec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., OLSTROJ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Levné knihy a.s., MODOS spol. s r.o.,