První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak skenovat z počítače? Má můj počítač virus? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vymazat počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak velký byl první počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Co dělat se starými počítači? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak se připojit k počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovačov, Bochoř, Hanušovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Levné knihy a.s., A1 Team CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Kosmas s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,