První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je pc stojan pro počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak restartuji počítač? Jak rychleji spustit počítač? Co je notebook? Jak obnovit počítač na tovární? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak změnit heslo na počítači? Jak odstranit cookies na počítači? Jak přeformátovat počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak faxovat z počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak skenovat z počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Proč se počítač restartuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Střeň, Křtomil, Náměšť na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., NEUROLOGIE, Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DACH systém s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,