První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Co je nejlepší herní počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak chránit váš počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co je informatika? Jak připojit telefon k počítači? Kdo dělá lenovo počítače? Co je počítačová myš? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak na homeo office?? Jak zlepšit výkon počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je kvantový počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak vyčistit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Konice, Stavenice, Rejchartice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,