První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak přenést VHS do počítače? Jak faxovat z počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový monitor? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co je počítačová gramotnost? Jak vybudovat herní počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačový červ? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Kdo opraví počítač? Jak defragmentovat počítače? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Šumperk, Mořice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TAU COLOR a.s., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc,