První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak starý je můj počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Kde koupit počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak vyčistit počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak připojit počítač k wifi? Jak urychlit váš počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zjistit, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Moravičany, Hrabová, Hrubčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ASET studio s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RoseMode, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Simply You Pharmaceuticals, a. s., EDUWIN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Hopi Popi, a.s., UNITOP spol. s r.o.,