První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak na snímek na počítači? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak psát počítačový kód? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Co je nejlepší počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak uvolnit počítač? Jak otřít můj počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak urychlit můj počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Kde opravit notebook? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je na mém počítači bonjour?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Tovačov, Rouské a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., UNITOP spol. s r.o., ASET studio s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KABA s.r.o., MICOS spol. s r. o.,