První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Proč můj počítač zamrzne? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak kreslit na počítači? Jaký mám počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Kde recyklovat počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je počítačové kódování? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak používat počítač? Jak najít IP adresu počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak rychlý je můj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Mohu poslat fax z počítače? Jak čistit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nelešovice, Tištín, Lešany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KABA s.r.o., Elefant Vítkov a.s., RELIABILITY s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TAU COLOR a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,