První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Instalace, případně reinstalace operačního systému a dalších softwarových aplikací

Operační systém počítače slouží k zabezpečení podpory a zpracování aplikačních programů. Bez operačního systému je počítač pouze změť součástek a částí. Většina prodejců prodává počítačové sestavy a notebooky již s předinstalovaným operačním systémem.

V současné době jsou nejrozšířenější operační systémy společnosti Microsoft (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10), operační systémy Linux, poskytované na bázi GNU a MacOS firmy Apple. Operační systémy společnosti Microsoft jsou placené a jejich cena se pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun u serverových systémů. Společnost Microsoft vrhla své síly do boje proti nelegálnímu software. Všem, kteří chtějí mít svůj operační systém legální a tedy požívat všech výhod operačních systému Windows, zejména automatické aktualizace, možnost nahrátí nových verzí Internet Exploreru apod., nabízíme nákup licencí pro Váš počítač a jeho následnou přeinstalaci legálním software bez ztráty jakýchkoliv Vašich dat.

Ale i pokud máte legální Windows tak je občas potřeba počítač celý přeinstalovat. Zejména pokud je na něm nainstalováno množství programů. které již nevyužíváte nebo při napadení virem (často jediná možnost vyléčení). I v těchto případech se na nás můžete s  důvěrou obrátit. Nahrajeme znovu celý operační systém včetně Vašich uživatelských dat a nastavení.

Pokud jste zapřísáhlým odpůrcem Microsoftu, nebo jen chcete mít za málo peněz software legální, dobrou volbou je pro Vás operační systém Linux. Ten se nabízí zdarma ke stažení z internetu v několika verzích, případně si můžete zakoupit "krabicové" verze programů včetně instalačnich CD a manuálů za mírný poplatek. I když instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Provádíme i instalace a údržbu účetních systému, převody dat mezi nimi. Jedná se o účetní systémy Stormware Pohoa, Money S3, Úcto.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit iphone bez počítače? Co je nejlepší počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je serverový počítač? Co dělají počítačoví vědci? Kolik stojí vybudování počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak odemknout počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak zcela otřít počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Proč se můj počítač sám zapne? Co dělat se starými počítači? Jak autorizovat počítač na itunes mac?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Protivanov, Kopřivná, Rohle a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., Can21 Olomouc, Elefant Vítkov a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DACH systém s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, SAVE MAX, a.s.,