První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Instalace, případně reinstalace operačního systému a dalších softwarových aplikací

Operační systém počítače slouží k zabezpečení podpory a zpracování aplikačních programů. Bez operačního systému je počítač pouze změť součástek a částí. Většina prodejců prodává počítačové sestavy a notebooky již s předinstalovaným operačním systémem.

V současné době jsou nejrozšířenější operační systémy společnosti Microsoft (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10), operační systémy Linux, poskytované na bázi GNU a MacOS firmy Apple. Operační systémy společnosti Microsoft jsou placené a jejich cena se pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun u serverových systémů. Společnost Microsoft vrhla své síly do boje proti nelegálnímu software. Všem, kteří chtějí mít svůj operační systém legální a tedy požívat všech výhod operačních systému Windows, zejména automatické aktualizace, možnost nahrátí nových verzí Internet Exploreru apod., nabízíme nákup licencí pro Váš počítač a jeho následnou přeinstalaci legálním software bez ztráty jakýchkoliv Vašich dat.

Ale i pokud máte legální Windows tak je občas potřeba počítač celý přeinstalovat. Zejména pokud je na něm nainstalováno množství programů. které již nevyužíváte nebo při napadení virem (často jediná možnost vyléčení). I v těchto případech se na nás můžete s  důvěrou obrátit. Nahrajeme znovu celý operační systém včetně Vašich uživatelských dat a nastavení.

Pokud jste zapřísáhlým odpůrcem Microsoftu, nebo jen chcete mít za málo peněz software legální, dobrou volbou je pro Vás operační systém Linux. Ten se nabízí zdarma ke stažení z internetu v několika verzích, případně si můžete zakoupit "krabicové" verze programů včetně instalačnich CD a manuálů za mírný poplatek. I když instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Provádíme i instalace a údržbu účetních systému, převody dat mezi nimi. Jedná se o účetní systémy Stormware Pohoa, Money S3, Úcto.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Mohu získat i text z počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak sestavit počítač? Jak zjistit heslo počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak kreslit na počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak připojit telefon k počítači? Kolik elektřiny počítač používá? Co dělá počítač rychlejší? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Kolik stojí počítač? Proč můj počítač zamrzne? Kdo opraví notebook? Jak mohu otřít počítač? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olšovec, Kralice na Hané, Vincencov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Elefant Vítkov a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, WAY MORAVA, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FAST interier a design, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, MODOS spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,