První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak otřít počítač? Jak zamknout počítač? Kolik stojí počítač? Jak psát na instagram z počítače? Kde koupit počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je cloud computing? Jak odstranit cookies z počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak na snímek na počítači? Kolik zlata je v počítači? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak stahovat dvd do počítače? Jak propojit počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak otřít můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Náměšť na Hané, Potštát, Zámrsky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., OLSTROJ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., NEUROLOGIE, Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,