První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak změnit název počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak resetujete počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak autorizovat počítače? Co je počítačové kódování? Má můj počítač bluetooth? Jak skenovat do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak dát dohromady počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Co je počítačové programování? Jak restartuji počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co je můj počítač? Kdo opraví notebook? Co znamená RAM v počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslavice, Radíkov, Jívová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Kosmas s.r.o.,