První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak velký byl první počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Týká se mě konec windows 7?? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je počítačové kódování? Jak autorizovat počítač pro itunes? Co dělá počítač rychlejší? Mohu spustit na svém počítači? Mohu poslat fax z počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Kde opravit počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co jsou počítačové informační systémy?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Náklo, Lipinka, Drozdov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TARAN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EXCIMER, s.r.o.,