První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kdo vynalezl počítač? Mohu poslat fax z počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový programátor? Kdo opraví počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Kolik zlata je v počítači? Je můj počítač 64 bit? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak zálohovat počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co dělají počítačoví vědci? Kdy byl vynalezen počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Co je počítačový inženýr? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenést itunes do jiného počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Smržice, Těšetice, Čechy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., DELIKA s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, WAY MORAVA, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. ,