První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak přenést VHS do počítače? Jak fungují počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Proč se počítač restartuje? Co je RAM na počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak koupit počítač? Jak defragmentovat váš počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělat se starým počítačem? Proč je můj počítač pomalý? Co je notebook? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co dělat, když počítač zamrzne? Co je vše v jednom počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Líšná, Bušín, Třeština a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Brázdovo kuře s.r.o., RIOX spol. s.r.o., KABA s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TOMSTAV Olomouc, MICOS spol. s r. o., RL-CORPUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,