První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kde opravit notebook? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak kraslit na počítači? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Co je informatika? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak zálohovat počítač? Jaký mám počítač? Jak se připojit k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nahošovice, Lipová, Postřelmov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFETI, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., RoseMode, s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,