První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak přeformátovat počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vytvořit herní počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak na reimage počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak mám urychlit počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak odemknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otinoves, Hradčany, Strukov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o., TAU COLOR a.s., ALSICO s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o.,