První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak posílat text z počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačové programování? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak restartovat počítač? Co je počítačový programátor? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Proč můj počítač stále havaruje? Jak počítač funguje? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je nejlepší herní počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak fungují počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hraběšice, Tovačov, Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., KMa s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , ASET studio s.r.o., Can21 Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,