První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je serverový počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak psát na instagram z počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Co je stolní počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Kde koupit počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak urychlit počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je počítačové programování? Co je paměť počítače? Co jsou soubory cookie v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bouzov, Rovensko, Sušice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., DACH systém s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TAU COLOR a.s., ASET studio s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARKO TECHNOLOGY, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DHK ZORA Olomouc, LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,