První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Kdo opraví notebook? Jak skenovat dokument do počítače? Jak programovat počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Co je počítačový hacking? Jak faxovat z počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak skenovat do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak streamovat z počítače do televize? Co je počítačový programátor? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak proniknout do počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak uložit video youtube do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Těšetice, Horní Újezd, Janoušov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TAU COLOR a.s., EFEKT PLUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Květinářství Michaela s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SAVE MAX, a.s., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o.,