První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je paměť počítače? Jak proniknout do počítače? Kolik má můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak fungují počítače? Co je stolní počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co je nejlepší stolní počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Kde recyklovat počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak otočit obrazovku počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak udělat text z počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Mohu spustit na svém počítači? Jak se zbavit starých počítačů?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mladějovice, Zvole, Hněvotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., LUMIMONT s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RoseMode, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,