První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak myslet jako počítačový vědec? Co je RAM v počítači? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kdo opraví notebook? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je nejlepší stolní počítač? Jak psát na instagram z počítače? Co je počítačový hacking? Jak defragmentovat počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Co dělá počítačový inženýr? Jak zamknout počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak mohu otřít počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bělkovice-Lašťany, Vernířovice, Petrov nad Desnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Levné knihy a.s., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o.,