První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Co je počítačový hacking? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Kde opravit notebook? Můžu faxovat z počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak resetovat počítač? Co je počítačový monitor? Jak dálkově vypnout počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak získat volný počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Kolik elektřiny počítač používá? Jak autorizovat počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak fungují počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak odstranit virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lešany, Lukavice, Domašov u Šternberka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., 2K CONSULTING s.r.o., EDUWIN s.r.o., SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENDINGNET s.r.o.,