První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Co je RAM na počítači? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak najít IP adresu počítače? Jak udělat počítačovou hru? Proč je můj počítač pomalý? Co dělá počítač rychlejší? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový software? Kdo dělá lenovo počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak zamknout počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak udělat počítačový virus? Proč jsem si počítač nezapnul? Je můj počítač 64 bit? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak opravit pomalý počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pivín, Hynčina, Šumperk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Kosmas s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., KMa s.r.o., ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o.,