První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Co je počítačový server? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak na snímek na počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co je moje IP adresa počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak posílat text z počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak změnit název počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak na homeo office?? Jaký typ počítače mám? Jak vytvořit herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkovy, Kojetín, Rapotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DACH systém s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,