První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak vybudovat herní počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Co je vše v jednom počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak připojit počítač k televizi? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mám defragmentovat můj počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Kde koupit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tvorovice, Milenov, Citov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, FAST interier a design, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TRUMF International s.r.o., DACH systém s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KMa s.r.o., STAVING engineering s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,