První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co je počítačové kódování? Jak urychlit váš počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je mozek počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jaký typ počítače mám? Jak proniknout do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co dělají počítačoví programátoři? Jak na snímek na počítači? Co jsou počítačové informační systémy? Co dělá počítačový inženýr? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Petrov nad Desnou, Bělkovice-Lašťany, Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,