První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šumperk?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde mohu prodat svůj počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co znamená RAM v počítačích? Kolika bitový je můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je počítačové inženýrství? Jak úplně resetovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak ripovat DVD do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak formátovat počítač? Mohu poslat fax z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak sledovat televizi na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SAVE MAX, a.s., ASET studio s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DHK ZORA Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFETI, spol. s r.o., Can21 Olomouc, EXCIMER, s.r.o., TARAN s.r.o.,