První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak najít specifikaci počítače? Co je procesor počítače? Jak otřít počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak dobrý je můj počítač? Co je zelená výpočetní technika? Co je nejlepší počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak připojit počítač k televizoru? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak na homeo office?? Jak opravit pomalý počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kokory, Janoušov, Moravičany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Levné knihy a.s., EFETI, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o.,