První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Co to znamená pro počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Kde koupit počítač? Jak faxovat z počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak skenovat do počítače? Jak vytvořit počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co je počítačový červ? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je notebook? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co je RAM na počítači? Kdo vyrobil počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Nětčice, Kladníky, Kosov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EXCIMER, s.r.o., TAU COLOR a.s.,