První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak na reimage počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je můj počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak telefonovat bez počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jaký počítač mám koupit? Jak zálohovat počítač? Co je počítačový software? Jak vyčistit počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Kolik RAM má můj počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak najít IP adresu na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Radotín, Daskabát a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., Elefant Vítkov a.s., 2K CONSULTING s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFETI, spol. s r.o.,