První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak změnit název počítače na mac? Kde opravit počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak dát dohromady počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak kopírovat DVD do počítače? Co to znamená pro počítače? Jaký počítač mám koupit? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak chránit váš počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak na homeo office?? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak obnovit tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Krchleby, Paršovice, Blatec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Can21 Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ASET studio s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,