První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak opravit pomalý počítač? Co je stolní počítač? Jak na obrázek z počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak najít IP adresu na počítači? Jak odstranit počítačový virus? Kolik stojí vybudování počítače? Jak změnit heslo na počítači? Co je mozek počítače? Co je počítačová myš? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačový programátor? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak vytvořit počítačový stůl?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolany, Dřevohostice, Otinoves a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TVARBET MORAVIA, a.s., KMa s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, MICOS spol. s r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Can21 Olomouc, STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,