První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vytvořit herní počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak na homeo office?? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kolik elektřiny počítač používá? Jak odstranit počítačový virus? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak mohu otřít počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Co je to počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak zcela otřít počítač? Jak zobrazit specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Chromeč, Přemyslovice, Medlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., TRUMF International s.r.o., ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ALSICO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o.,