První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Co je nejlepší počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak na snímek na počítači? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak kraslit na počítači? Co je cloud computing? Jak najít specifikaci počítače? Jak rychleji spustit počítač? Kdo vyrobil počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uničov, Ústí, Šišma a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TAU COLOR a.s., SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o.,