První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak sestavit počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Proč se můj počítač sám vypne? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak obnovím počítač? Co je počítačový monitor? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jaký typ počítače mám? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak chránit váš počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Co je informatika? Jak stahovat dvd do počítače? Jak úplně resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Soběchleby, Buková a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TARAN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Can21 Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,