První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Co jsou soubory cookie počítače? Co je serverový počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak autorizovat počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak urychlit můj počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Co je počítačový hacking? Jak urychlit počítač? Jak psát počítačový kód? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak uvolnit počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bouzov, Bratrušov, Ochoz a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s., A1 Team CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o.,