První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak faxovat z počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Proč můj počítač pípá? Kde opravit notebook? Jak se zbavit počítačového viru? Jak vyčistit počítač? Kolik stojí vybudování počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Má můj počítač virus? Týká se mě konec windows 7?? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak zálohovat iphone do počítače? Co je počítačový programátor? Kde recyklovat počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Kolik stojí počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hněvotín, Hradčany, Velká Bystřice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, e-cars trading s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o.,