První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Kde opravit počítač? Jak chránit váš počítač? Kdo opraví počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak fungují počítačové viry? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Kde opravit notebook? Jak obnovit heslo počítače? Jak vyčistit počítač? Jak vytvořit počítač? Co dělá ram pro počítač? Co je počítačový server? Kolik stojí vybudování počítače? Jak vymazat počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Oprabdu končí widnows 7?? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Příkazy, Brodek u Přerova, Malá Morava a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., DELIKA s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., TOMSTAV Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,