První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak počítač funguje? Jak urychlit můj počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co dělá počítač rychlejší? Co je mozek počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Co dělat se starými počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co je zelená výpočetní technika? Co jsou soubory cookie počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak změnit název počítače na mac? Jak sestavit počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak resetujete počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mutkov, Ondratice, Radotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., Can21 Olomouc, TOMSTAV Olomouc, DACH systém s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Levné knihy a.s., TAU COLOR a.s., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TARAN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,