První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč se počítač restartuje? Jak přenést VHS do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Co jsou soubory cookie počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Kolika bitový je můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je počítačový software? Jak urychlit váš počítač? Jak čistit počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Kolik stojí počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kostelec na Hané, Pavlov, Rakov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., MODOS spol. s r.o., Levné knihy a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s.,