První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Kde koupit počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak vytvořit počítač? Kde opravit notebook? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Proč můj počítač stále zamrzá? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co znamená RAM v počítačích? Jak rychleji spouštět počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačový soubor cookie? Co jsou cookies na počítači? Co je nejlepší herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakov, Jindřichov, Hrabová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o.,