První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak resetovat počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak obnovit okna počítače 7? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je můj počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak najít název počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jaký je název mého počítače? Jak udělat počítačový virus? Co dělá ram pro počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Proč se můj počítač sám vypne? Jak deautorizovat počítač? Jak odemknout počítač? Jak udělat text z počítače? Co je počítačový server?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Střeň, Mladeč, Drahanovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., Westcombe International Research, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OLSTROJ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s.,