První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak udělat screenshot na počítači? Jak se zbavit počítačového viru? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak defragmentovat můj počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak skenovat do počítače? Jak počítač funguje? Kdo vynalezl počítač? Kde opravit počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak koupit počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slavětín, Černotín, Lipník nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., TARAN s.r.o., RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., MODOS spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s.,