První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak sestavit počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Kolik má můj počítač? Jak otřít můj počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak udělat počítačový virus? Jak autorizovat počítač? Co to znamená pro počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak najít název počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak skenovat do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co je notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lesnice, Loučany, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., e-cars trading s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., MICOS spol. s r. o., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,