První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak vyčistit počítač? Týká se mě konec windows 7?? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak dostat virus z počítače? Jak otřít můj počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jaká je má specifikace počítače? Co je počítačový server? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak dálkově vypnout počítač? Jak urychlit váš počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co je počítačový hacking? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak čistit klávesnici počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Leština, Drahanovice, Klopotovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. ,