První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak resetuji počítač? Jak vymazat počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Kdo opraví notebook? Má můj počítač bluetooth? Co je sálový počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak vybudovat herní počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Co je počítačová gramotnost? Co je počítačový červ? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horka nad Moravou, Skalička, Oprostovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MICOS spol. s r. o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,