První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak otřít okna systému Windows 7? Co je to počítač? Co je počítačový červ? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Kdo vyrobil počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak změnit název počítače? Co dělat se starými počítači? Jak uložit youtube video do počítače? Jak vymazat počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Co je procesor počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Janoušov, Dubicko, Bohuslávky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, SCHIEBEL, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, Shoebox CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,