První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak se připojit k počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jaký počítač mám koupit? Jak obnovit počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak vytvořit počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Jak resetuji počítač? Jaký je název mého počítače? Jak fungují počítače? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kladky, Buk, Určice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TRUMF International s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFEKT PLUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,