První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jaký druh počítače potřebuji? Jak odstranit cookies z počítače? Jak otřít počítač? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co je počítačový hardware? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak propojit počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co jsou cookies na počítači? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak opravit počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pivín, Loučka, Domašov nad Bystřicí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., MICOS spol. s r. o., Can21 Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., RELIABILITY s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o.,