První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je nejlepší počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Jak počítač funguje? Co je počítačový server? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak vytvořit herní počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak se připojit ipad k počítači? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co je RAM v počítači? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Beňov, Zábeštní Lhota, Strukov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,