První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak zcela otřít počítač? Jak připojit telefon k počítači? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak dobrý je můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jsme příliš závislí na počítačích? Proč můj počítač stále havaruje? Jak udělat screenshot na počítači? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovit počítač na tovární? Jak vyčistit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Je můj počítač 64 bit? Co je počítačové kódování? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak restartuji počítač? Jak defragmentovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Libina, Vikýřovice, Medlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Kosmas s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,