První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak stahovat itunes na počítači? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak deautorizovat počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak na homeo office?? Jak streamovat z počítače do televize? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Proč se můj počítač sám zapne? Jak kraslit na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak používat počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak telefonovat bez počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak resetuji počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Buk, Klokočí, Rakov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., VENDINGNET s.r.o., OLSTROJ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., KABA s.r.o.,