První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Když byl vyroben první počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Kolik RAM má můj počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak mohu zálohovat počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak získat text z počítače? Jak skenovat do počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak na reimage počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak odemknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Suchonice, Otaslavice, Tištín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., LUMIMONT s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RIOX spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Westcombe International Research, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., OK DESIGN s.r.o.,