První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Co je vše v jednom počítači? Jak velký byl první počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak uložit video youtube do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak se připojit k počítači? Jak udělat počítačový virus? Jak zjistit heslo počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Kolika bitový je můj počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak otřít počítač? Co je počítačový programátor? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bystrovany, Věrovany, Ludmírov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., TRUMF International s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Kosmas s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SAVE MAX, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, MODOS spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc,

a