První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak na homeo office?? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Týká se mě konec windows 7?? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je RAM v počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak změnit název počítače na mac? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je počítačový software? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jakubovice, Hlinsko, Štěpánov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., e-cars trading s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s.,