První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co dělá počítač rychlejší? Co je počítačová gramotnost? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak na snímek na počítači? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak zamknout počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak opravit pomalý počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak mohu otřít počítač? Proč můj počítač pípá? Má můj počítač bluetooth? Jak streamovat z počítače do televize? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jaký mám počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stařechovice, Nemile, Tršice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s., Elefant Vítkov a.s., OLSTROJ s.r.o., TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. ,