První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Co je počítačový inženýr? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč se počítač restartuje? Má můj počítač virus? Co je počítačová myš? Je můj počítač 64 bit? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak se dostat virus z počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak zcela otřít počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak vytvořit počítačový stůl? Kdo dělá lenovo počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Doloplazy, Hrabůvka, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Kosmas s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., EDUWIN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, KABA s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s.,