První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak deautorizovat počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak urychlit počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak proniknout do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak udělat počítačový virus? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak otáčet obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přestavlky, Buková, Nelešovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ASET studio s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o., Elefant Vítkov a.s., 2K CONSULTING s.r.o., TRUMF International s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,