První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak proniknout do počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak programovat počítač? Jak na snímek na počítači? Jak se dostat virus z počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Co jsou počítačové brýle? Jak vytvořit počítač? Co je počítačový červ? Jak urychlit počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co jsou soubory cookie počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Újezd, Komárov, Měrovice nad Hanou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EXCIMER, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., KABA s.r.o., DELIKA s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Hopi Popi, a.s.,