První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Mohu spustit na svém počítači? Co je nejlepší herní počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak odstranit virus z počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenést itunes do nového počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak restartovat počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak urychlit můj počítač? Jak psát počítačový kód? Jak defragmentovat počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak vybudovat herní počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co je stolní počítač? Jak starý je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vikantice, Hraběšice, Němčice nad Hanou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., RoseMode, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,