První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co je nejlepší stolní počítač? Jak na homeo office?? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Kolik stojí vybudování počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak zamknout počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak na reimage počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je nejlepší počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak otřít můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Šubířov, Rakov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., Kosmas s.r.o., DACH systém s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Levné knihy a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o.,