První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizovat počítač? Jak se naučit počítačové programování? Co je RAM v počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Jaký mám počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak deautorizovat počítač? Proč se počítač restartuje? Co je informatika? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak defragmentovat váš počítač? Jak sestavit počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak otřít počítač? Co je nejlepší počítač? Jak chránit váš počítač? Jak obnovím počítač? Jak autorizovat počítač na itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čechy pod Kosířem, Bělotín, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., EDUWIN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., NEUROLOGIE, LUMIMONT s.r.o., KABA s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Levné knihy a.s., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o.,