První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Je můj počítač 64 bit? Jak urychlit můj počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak urychlit počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak formátovat počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak se dostat virus z počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Co je počítačový hacking? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak ukládat youtube videa do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Olšany u Prostějova, Lesnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., e-cars trading s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s., ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., NEUROLOGIE,