První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak úplně resetovat počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak najít název počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co je pc stojan pro počítač? Jak skenovat do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak resetovat počítač dell? Může můj počítač spustit tuto hru? Kde koupit počítačové díly? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Kolik stojí počítač? Co je můj počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zámrsky, Kosov, Niva a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MODOS spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,