První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co je paměť počítače? Jak urychlit můj počítač? Co je počítačové programování? Co dělají počítačoví inženýři? Jak propojit počítače? Jak chránit váš počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Kolik zlata je v počítači? Jak autorizujete počítač pro itunes? Co je počítačový hardware? Co dělá počítač rychlejší? Jak udělat počítačový virus? Kde recyklovat počítače? Můžu faxovat z počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jaký druh počítače potřebuji? Jak získat volný počítač? Kde mohu prodat svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bochoř, Kladníky, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., MODOS spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o.,