První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak změnit heslo na počítači? Co dělat se starým počítačem? Oprabdu končí widnows 7?? Jak víte, zda má počítač virus? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak otřít počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak obnovím počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Proč můj počítač pípá? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak připojit dva počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dubčany, Malhotice, Police a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., KABA s.r.o., EDUWIN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TRUMF International s.r.o., Hopi Popi, a.s., e-cars trading s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Levné knihy a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., KMa s.r.o., TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o.,