První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak skenovat dokument do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je můj počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak formátovat počítač? Jak udělat text z počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak proniknout do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak rychleji spustit počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Podolí, Tištín, Libavá a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,