První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kolik má můj počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak odstranit virus z počítače? Co je počítačové inženýrství? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Úsov, Doloplazy, Brodek u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., DACH systém s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Květinářství Michaela s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, OK DESIGN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,