První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Proč jsem si počítač nezapnul? Jaký počítač mám koupit? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co je sálový počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Co dělat se starými počítači? Jak najít název počítače? Jak udělat počítačovou hru? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak sestavit počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak otřít počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olbramice, Zábeštní Lhota, Zábřeh a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , NEUROLOGIE, FAST interier a design, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TRUMF International s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,