První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak restartuji počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Kde koupit počítače? Kde opravit počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak proniknout do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak urychlit můj počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak vymazat počítač? Co je nejlepší stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klokočí, Smržice, Žerotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., TOMSTAV Olomouc, STAVING engineering s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFETI, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,