První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak připojit počítač k wifi? Jak používat počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak zamknout počítač? Jak získat volný počítač? Jak změnit název počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak otřít okna systému Windows 7? Kde mohu prodat svůj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak resetujete počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak propojit počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačová myš? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak sledovat televizi na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Staré Město, Olšany u Prostějova, Srbce a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., DELIKA s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., e-cars trading s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Hopi Popi, a.s.,