První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak resetujete počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak připojit dva počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak psát na instagram z počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak víte, zda má počítač virus? Jak autorizovat počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak kraslit na počítači? Co hledat při nákupu počítače? Co je serverový počítač? Proč počítače zpomalují? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Krčmaň, Vikýřovice, Rakůvka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, LUMIMONT s.r.o., ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, ALSICO s.r.o., EDUWIN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., EXCIMER, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TARAN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,