První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kolik stojí vybudování počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak skenovat do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Kde recyklovat počítače? Jak připojit počítač k televizi? Proč se můj počítač sám zapne? Proč počítače zpomalují? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak fungují počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Kdo vyrobil počítač? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kožušany-Tážaly, Bělotín, Šumperk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., DHK ZORA Olomouc, RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., ASET studio s.r.o.,