První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co dělají počítačoví vědci? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je můj počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Co je počítačový soubor cookie? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak faxovat z počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak ripovat DVD do počítače? Jak koupit počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak restartovat počítač? Jak přenést VHS do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zborov, Leština, Uničov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TARAN s.r.o., Hopi Popi, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,

a