První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co dělá ram pro počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak proměnit obrazovku počítače? Kdo opraví notebook? Co je počítačová gramotnost? Co je počítačový hacking? Proč můj počítač stále havaruje? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak změnit heslo počítače? Co je počítačový server? Co je počítačový programátor? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak zamknout počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zborov, Lobodice, Opatovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, REFI DEVELOPMENT s.r.o, RoseMode, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., VENDINGNET s.r.o., SAVE MAX, a.s., RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OLSTROJ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Can21 Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o.,