První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Kdo vyrobil počítač? Jak chránit váš počítač? Co je cloud computing? Proč se můj počítač stále vypíná? Mohu získat i text z počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak vymazat počítač? Co to znamená pro počítače? Jak se připojit k počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak resetuji počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jaký je název mého počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak odstranit cookies na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nový Malín, Tvorovice, Jestřebí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Hopi Popi, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFETI, spol. s r.o., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o.,

a