První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak čistit počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak udělat počítačovou hru? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak mohu otřít počítač? Kde recyklovat počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak obnovit počítačová okna 7? Kdo opraví notebook? Proč můj počítač zamrzne? Kde koupit počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak resetovat počítač dell? Co je procesor počítače? Kolik zlata je v počítači? Co dělat se starým počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovačov, Střítež nad Ludinou, Bílsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc, LUMIMONT s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Levné knihy a.s., TAU COLOR a.s., FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,