První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak získat volný počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Co je serverový počítač? Kolik stojí vybudování počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak koupit počítač? Jak skenovat z počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačové kódování? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vikantice, Bezuchov, Buková a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TANO TECHNIK, spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s.,