První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak dálkově vypnout počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Můžu faxovat z počítače? Co je počítačový monitor? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak rychlý je můj počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak sestavit počítač? Jak restartuji počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak odemknout počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hačky, Mladějovice, Čechy pod Kosířem a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., MICOS spol. s r. o., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Elefant Vítkov a.s., SAVE MAX, a.s., DHK ZORA Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,