První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak dobrý je můj počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak resetovat počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Proč se počítač restartuje? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je kvantový počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak ripovat DVD do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak urychlit můj počítač? Co je procesor počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak psát na instagram z počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak připojit počítač k wifi? Co je počítačový červ?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uničov, Velká Bystřice, Libavá a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, VENDINGNET s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., Shoebox CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Westcombe International Research, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,