První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Kolik stojí počítač? Jak psát počítačový kód? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak kreslit na počítači? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je počítačový server? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový hardware? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Cholina, Velké Losiny, Ruda nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EDUWIN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., MODOS spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KMa s.r.o.,