První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Co jsou soubory cookie v počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Kolik zlata je v počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak velký byl první počítač? Jak otřít můj počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Jaký bit je můj počítač? Co dělají počítačoví vědci? Co je můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak připojit dva počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak urychlit váš počítač? Kolik stojí můj počítač? Týká se mě konec windows 7?? Má můj počítač bluetooth? Co je počítačové inženýrství? Jak mám defragmentovat můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senička, Radotín, Ruda nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., Farma Bystročice s.r.o.,