První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak připojit počítač k wifi? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Kdy byl vynalezen počítač? Jak opravit počítač? Jak přeformátovat počítač? Proč počítače zpomalují? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Má můj počítač bluetooth? Co je počítačové kódování? Jak ripovat DVD do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak připojit počítač k televizoru? Kdo dělá lenovo počítače? Kde recyklovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senice na Hané, Hlubočky, Vrbátky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OLSTROJ s.r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., TAU COLOR a.s., TARAN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., SIT-IN CZ, s.r.o.,