První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Co je paměť počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Co je počítačový server? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je procesor počítače? Co je serverový počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak deautorizovat počítač? Jak na snímek na počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak najít specifikaci počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sušice, Uhřičice, Zdětín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, M&T Stavby -Reality s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc,