První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak programovat počítač? Kdo opraví počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak připojit dva počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak formátovat počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak změnit název počítače na mac? Co je počítačová gramotnost? Co je stolní počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Jak autorizovat počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak velký byl první počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Špičky, Budětsko, Maletín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Westcombe International Research, s.r.o., DACH systém s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o.,