První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Co je počítačový software? Jaký bit je můj počítač? Kolik stojí počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak získat volný počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co je paměť počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak obnovit počítač? Jak na snímek na počítači? Co je počítačový inženýr? Proč můj počítač stále havaruje? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak na homeo office?? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabová, Líšná, Šternberk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,