První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Mohu poslat fax z počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Kolik stojí vybudování počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak chránit váš počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Může můj počítač spustit tuto hru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zábeštní Lhota, Němčice nad Hanou, Postřelmov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TAU COLOR a.s., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., NEUROLOGIE, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc,