První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak deautorizovat počítač? Jak proniknout do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak zálohovat počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačový monitor? Jak připojit počítač k televizoru? Jak udělat screenshot na počítači? Jak otáčet obrazovku počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak čistit počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak autorizovat počítač? Proč počítače zpomalují? Kde koupit počítačové díly? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak zobrazit specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lazníky, Jedlí, Dlouhá Loučka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EXCIMER, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MICOS spol. s r. o., EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, CHIRAMPOL s.r.o, DHK ZORA Olomouc, TANO TECHNIK, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s.,