První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak resetujete počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak změnit heslo počítače? Proč je můj počítač pomalý? Co je moje IP adresa počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Má můj počítač bluetooth? Jaký typ počítače mám? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak mohu vyčistit počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Co je počítačová gramotnost? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co je počítačový červ? Co je pc stojan pro počítač? Jak uvolnit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějovičky, Osek nad Bečvou, Senička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., NEUROLOGIE, Kosmas s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, Profi-Communication, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TARAN s.r.o., MODOS spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc, VENDINGNET s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,