První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co znamená RAM v počítačích? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak vyčistit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je počítačová síť? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak udělat text z počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co dělají počítačoví vědci? Jak zálohovat ipad do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Doloplazy, Tovačov, Budětsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , MICOS spol. s r. o., RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, WAY MORAVA, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Květinářství Michaela s.r.o. , NEUROLOGIE, TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o.,