První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Může můj počítač spustit tuto hru? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Má můj počítač virus? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak skenovat dokument do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak mohu vyčistit počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak posílat text z počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak udělat počítačovou hru? Proč počítače zpomalují? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak resetovat počítač? Jak mohu zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrchoslavice, Žerotín, Bohuňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EFETI, spol. s r.o., Can21 Olomouc, EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , NEUROLOGIE, TARAN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,