První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Proč počítače zpomalují? Jak vytvořit počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Co je kvantový počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak otřít můj počítač? Co je serverový počítač? Kde recyklovat počítače? Co je počítačové kódování? Jak formátovat počítač? Jak se připojit k počítači? Kde koupit počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak odstranit počítačový virus? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Jak vymazat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stražisko, Teplice nad Bečvou, Rohle a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DELIKA s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, NEUROLOGIE, KMa s.r.o., TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,