První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak fungují počítačové viry? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jaký mám počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak uvolnit počítač? Jak dostat virus z počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak odstranit cookies na počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak udělat screenshot na počítači? Co je mozek počítače? Kdo opraví notebook? Jak vymazat počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak vytvořit herní počítač? Jak zamknout počítač? Co dělat se starými počítači? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Svésedlice, Radslavice, Mrsklesy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RIOX spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Střechy NOSVO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,