První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kde opravit počítač? Co je počítačová myš? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak telefonovat bez počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak ripovat DVD do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak obnovit počítač na tovární? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak koupit počítač? Co je nejlepší počítač? Co je to počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak připojit Apple tv k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sušice, Senička, Červenka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., NEUROLOGIE, ARGUS, spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RL-CORPUS s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s., Shoebox CZ s.r.o.,