První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak zamknout počítač? Jak připojit dva počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak získat text z počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak defragmentovat počítače? Mohu poslat fax z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Co je počítačové kódování? Kolik má můj počítač? Jak na homeo office?? Jak sestavit počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Co je procesor počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Němčice nad Hanou, Stražisko, Ústí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Shoebox CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., 2K CONSULTING s.r.o.,