První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak překlopit obrazovku počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co je serverový počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak formátovat počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Co je RAM na počítači? Jak psát počítačový kód? Co to znamená pro počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak propojit počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak obnovit heslo počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak deautorizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ústí, Veselíčko, Zábeštní Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,