První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak dobrý je můj počítač? Kdo opraví počítač? Mohu spustit na svém počítači? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak se stát počítačovým programátorem? Co je počítačový virus? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak velký byl první počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak opravit obrazovku počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak odemknout počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak otočit obrazovku počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luká, Hvozd, Přestavlky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, GROBER PROJECT, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFETI, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENDINGNET s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., MICOS spol. s r. o., TRUMF International s.r.o.,