První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak na reimage počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak restartuji počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví vědci? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak rychleji vytvořit počítač? Má můj počítač bluetooth? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak faxovat z počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bílsko, Hradčany-Kobeřice, Paseka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o., RoseMode, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., 2K CONSULTING s.r.o., STAVING engineering s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,