První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak získat volný počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak uložit youtube video do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Co dělají počítačoví vědci? Co jsou cookies na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Co dělá ram pro počítač? Je můj počítač zapnutý? Proč můj počítač stále havaruje? Co je stolní počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak resetujete počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horka nad Moravou, Polom, Vrchoslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Kosmas s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Levné knihy a.s., Westcombe International Research, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Can21 Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o.,