První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč můj počítač zamrzne? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Kde koupit počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak přeformátovat počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Alojzov, Beňov, Rovensko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., e-cars trading s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o.,