První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co jsou počítačové informační systémy? Jak restartovat počítač? Jak proniknout do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co je kvantový počítač? Jak skenovat do počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak otřít můj počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak obnovit heslo počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Raková u Konice, Velký Újezd a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Brázdovo kuře s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., Levné knihy a.s., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TRUMF International s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,