První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak uvést počítač do nouzového režimu? Proč se můj počítač sám zapne? Co je paměť počítače? Co je počítačový červ? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak se připojit k počítači? Co je notebook? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak defragmentovat počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak mám urychlit počítač? Co je počítačový hacking? Jak proměnit obrazovku počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je zelená výpočetní technika? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přemyslovice, Čelechovice, Řikovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENA - TRADE, s.r.o. , Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., Elefant Vítkov a.s., Brázdovo kuře s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,