První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak rychleji spustit počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak obnovím počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak zlepšit výkon počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak, aby váš počítač nespal? Jak se dostat virus z počítače? Jak otřít počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak používat počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak najít wifi heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Studénky, Suchdol, Přestavlky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TAU COLOR a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Kosmas s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., EDUWIN s.r.o., ALSICO s.r.o., e-cars trading s.r.o., TARAN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,