První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jaký je název mého počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak připojit dva počítače? Jak restartovat počítač? Co je cloud computing? Co je RAM v počítači? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak chránit váš počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak resetuji počítač? Jaká je má specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vyšehoří, Beňov, Petrov nad Desnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., DELIKA s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., KABA s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o.,