První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak čistit klávesnici počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak zamknout počítač? Jak velký byl první počítač? Je můj počítač 64 bit? Kde recyklovat počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je počítačový soubor cookie? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je moje IP adresa počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak koupit počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Suchdol, Bouzov, Libavá a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, Brázdovo kuře s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Levné knihy a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o.,