První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč můj počítač pípá? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak na snímek na počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Jak na reimage počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak se zbavit počítačového viru? Jak mohu otřít počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Kdy byl vynalezen počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak psát počítačový kód? Jak počítač funguje? Kde opravit počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak získat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oldřichov, Skřípov, Němčice nad Hanou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., A1 Team CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o.,