První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč se můj počítač sám vypne? Proč můj počítač stále havaruje? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak vytvořit herní počítač? Co je paměť počítače? Jak propojit počítače? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak uvolnit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějovičky, Tršice, Dlouhomilov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,