První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co je počítačové inženýrství? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak kreslit na počítači? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co jsou počítačové informační systémy? Co jsou počítačové brýle? Jaký počítač mám koupit? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak programovat počítač? Co je cloud computing? Jak připojit počítač k televizi? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak telefonovat bez počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak resetujete počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak velký byl první počítač? Jak mám urychlit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Přerova, Hrabůvka, Kopřivná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., e-cars trading s.r.o., Kosmas s.r.o.,