První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Co je to počítač? Jak uvolnit počítač? Jak odemknout počítač? Co je počítačová myš? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kdo opraví počítač? Jak zálohovat počítač? Jak získat text z počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak kreslit na počítači? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Polkovice, Vitčice, Ústí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Can21 Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. ,