První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak kopírovat DVD do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak sledovat televizi na počítači? Jak opravit obrazovku počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak kreslit na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak psát počítačový kód? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak udělat screenshot na počítači? Jak sestavit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Maletín, Vranovice-Kelčice, Ohrozim a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Elefant Vítkov a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., DELIKA s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o.,