První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Kolik energie používá můj počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co je kvantový počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Co je počítačový inženýr? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Mohu spustit na svém počítači? Jak dostat virus z počítače? Jak počítač funguje? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dobrčice, Ochoz, Hačky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SAVE MAX, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Levné knihy a.s.,