První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co je sálový počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak připojit počítač k televizi? Proč můj počítač zamrzne? Jak proniknout do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Co je RAM v počítači? Jak se zbavit počítačového viru? Jak zjistit heslo počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Kolik má můj počítač? Jak se naučit počítačové programování? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak na reimage počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Branná, Mostkovice, Hrabová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Květinářství Michaela s.r.o. , TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SIT-IN CZ, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DHK ZORA Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc,