První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Proč můj počítač stále havaruje? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak formátovat počítač? Jak najít název počítače? Jak udělat text z počítače? Jak autorizovat počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Co dělat, když počítač zamrzne? Co to znamená pro počítače? Jak zcela otřít počítač? Co dělají počítačoví vědci? Co je počítačový červ? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak opravit obrazovku počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak udělat počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Studénky, Klopina, Černotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENDINGNET s.r.o., TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., KMa s.r.o., Can21 Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s.,

a