První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Připojení k internetu

Potřebujete připojit PC nebo síť k internetu? Máte stávající internetové připojení pomalé? Ve spolupráci s našimi partnery navrhneme optimální řešení šité na míru práve Vašim potřebám.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak opravit počítač? Co je informatika? Jak deautorizovat počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak otřít můj počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak na snímek na počítači? Je můj počítač 64 bit? Co dělat se starým počítačem? Jak odstranit počítačový virus? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vytvořit počítačový stůl? Co dělá ram pro počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jak sestavit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Střítež nad Ludinou, Kosov, Mutkov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., DELIKA s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., Can21 Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,