První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Připojení k internetu

Potřebujete připojit PC nebo síť k internetu? Máte stávající internetové připojení pomalé? Ve spolupráci s našimi partnery navrhneme optimální řešení šité na míru práve Vašim potřebám.

Co je RAM v počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co hledat při nákupu počítače? Jak starý je můj počítač? Co je můj počítač? Jak na reimage počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co je mozek počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak mohu vyčistit počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak počítač funguje? Jak čistit klávesnici počítače? Co je paměť počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Bohuňovice, Vilémov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , DACH systém s.r.o., NEUROLOGIE, TANO TECHNIK, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,