První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak opravit počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačový software? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak na snímek na počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak na obrázek z počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak uvolnit počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bochoř, Uhřičice, Rapotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EDUWIN s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o.,