První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jaký počítač mám koupit? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je to počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Kdo dělá lenovo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak posílat text z počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak odstranit cookies z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co to znamená pro počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak získat text z počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak dostat videa z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zdětín, Opatovice, Horní Studénky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., Brázdovo kuře s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Profi-Communication, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DACH systém s.r.o.,