První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak připojit telefon k počítači? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Co je počítačové kódování? Jak na reimage počítače? Jak kraslit na počítači? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je počítačový programátor? Kolik zlata je v počítači? Jak programovat počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak vytvořit počítač od nuly? Kdo vyrobil počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kde koupit počítačové díly? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přeformátovat počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mořice, Tučín, Ústín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., Hopi Popi, a.s., Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,