První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Co je počítačové kódování? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je cloud computing? Co je kvantový počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak změnit název počítače? Jak vyčistit počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jaký typ počítače mám? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co dělá ram pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senička, Grymov, Rájec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., TARAN s.r.o., RoseMode, s.r.o., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., KABA s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., DELIKA s.r.o. ,