První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zamknout počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak zálohovat počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Kolik má můj počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak přenášet video z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přeformátovat počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak počítač funguje? Jak stahovat itunes na počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stínava, Hlušovice, Březsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OLSTROJ s.r.o., Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KMa s.r.o., Can21 Olomouc, RIOX spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARGUS, spol. s.r.o.,