První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co je počítačový hardware? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Kolik energie používá můj počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak kreslit na počítači? Jak vybudovat herní počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Jak posílat text z počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je nejlepší herní počítač? Co to znamená pro počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenášet videa z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Střeň, Otinoves, Rovensko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Westcombe International Research, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka,