První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Proč můj počítač pípá? Jak skenovat do počítače? Jak starý je můj počítač? Co je mozek počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak se zbavit počítačového viru? Je můj počítač 64 bit? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak čistit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mrsklesy, Hrabůvka, Kladky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., KABA s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., NEUROLOGIE, OLSTROJ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Střechy NOSVO s.r.o., KMa s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. ,