První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak skenovat z počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak zobrazit specifikace počítače? Proč počítače zpomalují? Co je počítačová myš? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak programovat počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak na snímek na počítači? Jak deautorizovat počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak velký byl první počítač? Jak získat text z počítače? Jak skenovat do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak mám urychlit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Sudkov, Lipník nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., LUMIMONT s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., OK DESIGN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,