První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak zjistit heslo počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak na reimage počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak používat počítač? Jak uložit youtube video do počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak získat text z počítače? Proč počítače zpomalují? Jak dálkově vypnout počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak odstranit počítačový virus? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Řídeč, Citov, Bratrušov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., e-cars trading s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DELIKA s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o.,