První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak ripovat DVD do počítače? Co je počítačová síť? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak vybudovat herní počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co je nejlepší počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak připojit počítač k televizoru? Jak mohu zálohovat počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Co je cloud computing? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak restartuji počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luká, Ohrozim, Malhotice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Shoebox CZ s.r.o., KMa s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Květinářství Michaela s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EDUWIN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,