První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak uvolnit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak udělat počítačový virus? Proč se můj počítač sám zapne? Co je procesor počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je paměť počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak urychlit váš počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak stahovat dvd do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak uložit youtube video do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co dělat se starými počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Troubky, Úsov, Radotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., ALSICO s.r.o., e-cars trading s.r.o., MICOS spol. s r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o.,