První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak čistit obrazovku počítače? Co dělají počítačoví vědci? Kde opravit počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak opravit obrazovku počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Kde koupit počítačové díly? Co je stolní počítač? Jak psát počítačový kód? Kdo vynalezl počítač? Co je RAM na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak vymazat počítač? Jak obnovit iphone bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stavenice, Luboměř pod Strážnou, Bystročice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, NEUROLOGIE, STAVING engineering s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., DELIKA s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENDINGNET s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o.,