První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak se zbavit viru na počítači? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak ripovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak autorizovat počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Proč počítače zpomalují? Jak počítač funguje? Co hledat při nákupu počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkovy, Hlušovice, Zámrsky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RELIABILITY s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,