První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak změnit název počítače na mac? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je počítačové inženýrství? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Co dělá počítačový inženýr? Jak počítač funguje? Jak dálkově vypnout počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak proniknout do počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Kolik zlata je v počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Jak se zbavit viru na počítači? Jak získat obrázky z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalička, Kokory, Hradčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., OLSTROJ s.r.o., NEUROLOGIE, Farma Bystročice s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, KMa s.r.o., Levné knihy a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o.,