První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak na reimage počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak stahovat dvd do počítače? Jak koupit počítač? Má můj počítač bluetooth? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak připojit dva počítače? Co je procesor počítače? Kde koupit počítač? Jak urychlit počítač? Jak na snímek na počítači? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Jak resetovat počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak používat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mladějovice, Domaželice, Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., MODOS spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OLSTROJ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Květinářství Michaela s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., KABA s.r.o.,