První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co dělat se starými počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak mohu vyčistit počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak koupit počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak změnit heslo počítače? Kolika bitový je můj počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak skenovat z počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak obnovit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lužice, Oplocany, Citov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EDUWIN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o.,