První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co dělat se starým počítačem? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový inženýr? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak opravit počítač? Co je cloud computing? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Proč se počítač restartuje? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak defragmentovat váš počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak vymazat počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Co je procesor počítače? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hačky, Dolní Újezd, Kostelec na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TOMSTAV Olomouc,