První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak přenést itunes do nového počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak odemknout počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenést VHS do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Kde koupit počítač? Co je stolní počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je počítačové programování? Jak defragmentovat můj počítač? Jak rychlý je můj počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak najít IP adresu počítače? Jak programovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak dobrý je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jedlí, Kojetín, Teplice nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DACH systém s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RIOX spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,