První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Loučná nad Desnou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je cloud computing? Proč se můj počítač sám vypne? Jak víte, zda má počítač virus? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak zamknout počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Kolik má můj počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak proniknout do počítače? Jak uvolnit počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mohu zálohovat počítač? Má můj počítač bluetooth? Jak skenovat z počítače? Jak na snímek na počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak připojit dva počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Profi-Communication, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., e-cars trading s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o.,