První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit tovární nastavení počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak faxovat z počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak obnovím počítač? Jak udělat text z počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak dát dohromady počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malé Hradisko, Dolní Studénky, Turovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., KABA s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EDUWIN s.r.o.,