První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Mohu spustit na svém počítači? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Co dělají počítačoví vědci? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak na reimage počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak zamknout počítač? Jak kreslit na počítači? Kolik stojí počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak zálohovat počítač? Jak urychlit počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Cholina, Bílovice-Lutotín, Zábeštní Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RIOX spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., KABA s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., NEUROLOGIE, UNITOP spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o.,