První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Co to znamená pro počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Týká se mě konec windows 7?? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co je vše v jednom počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bezuchov, Oldřichov, Loučka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Levné knihy a.s., Kosmas s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A1 Team CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TAU COLOR a.s., LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,