První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak udělat počítačovou hru? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak proniknout do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak zcela otřít počítač? Co je serverový počítač? Jak čistit počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Mohu získat i text z počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Kolik stojí vybudování počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Obědkovice, Šternberk, Prostějovičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Can21 Olomouc, EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., NEUROLOGIE, VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENDINGNET s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o.,