První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Proč je můj počítač pomalý? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak formátovat počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak sestavit počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak používat počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kde recyklovat počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Co jsou počítačové informační systémy? Co je notebook? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Újezd, Bílá Lhota, Lipina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TARAN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., STAVING engineering s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DHK ZORA Olomouc, KMa s.r.o.,