První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenést VHS do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Co je počítačový inženýr? Jak otřít můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak uvolnit počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je RAM v počítači? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zcela otřít počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Písařov, Rovensko, Hněvotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., VENA - TRADE, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DACH systém s.r.o., Hopi Popi, a.s., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TOMSTAV Olomouc, STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,