První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak aktualizovat počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak vybudovat herní počítač? Jak počítač funguje? Má můj počítač virus? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak vyčistit počítač? Jak chránit váš počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak otřít počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak opravit počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bílá Lhota, Kostelec na Hané, Nezamyslice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,