První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Kde recyklovat počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak telefonovat bez počítače? Jak otřít můj počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak zamknout počítač? Jak posílat text z počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak obnovit heslo počítače? Jaký mám počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak získat text z počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Co dělá počítačový inženýr? Proč jsem si počítač nezapnul? Kde koupit počítačové díly?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Bílá Lhota, Oprostovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., ALSICO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TRUMF International s.r.o., LUMIMONT s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,