První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak počítač funguje? Jak opravit obrazovku počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je počítačová síť? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak defragmentovat můj počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Kde koupit počítačové díly? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Co je počítačový soubor cookie? Jak překlopit obrazovku počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač sám vypne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otinoves, Radvanice, Rovensko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KMa s.r.o., EXCIMER, s.r.o., KABA s.r.o.,