První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak dálkově vypnout počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak obnovit počítač? Co dělat se starými počítači? Co jsou počítačové informační systémy? Co je informatika? Jaký je název mého počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je počítačový server? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak psát počítačový kód? Proč se můj počítač sám zapne? Jak úplně resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brníčko, Citov, Náklo a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DELIKA s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Levné knihy a.s., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., DACH systém s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s.,