První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak stahovat hudbu do počítače? Kolik zlata je v počítači? Co znamená RAM v počítačích? Proč můj počítač zamrzne? Jak udělat screenshot na počítači? Co jsou počítačové informační systémy? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co to znamená pro počítače? Jak změnit název počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co je počítačový monitor? Jak se připojit k počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak starý je můj počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak formátovat počítač? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pavlov, Brodek u Prostějova, Nová Hradečná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TOMSTAV Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., KMa s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. ,