První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co je stolní počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je počítačová gramotnost? Kolik energie používá můj počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Co dělají počítačoví vědci? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co je notebook? Jak vymazat počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak stahovat itunes na počítači? Co je počítačový program? Co jsou počítačové brýle? Co jsou soubory cookie v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bušín, Kokory, Stavenice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., NEUROLOGIE, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SAVE MAX, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., TRUMF International s.r.o.,