První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Kdo vyrobil počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co je sálový počítač? Jak obnovím počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jsme příliš závislí na počítačích? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co je počítačový inženýr? Co je moje IP adresa počítače? Jak čistit počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak získat volný počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak skenovat z tiskárny do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malé Hradisko, Palonín, Lukavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RL-CORPUS s.r.o., TARAN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OLSTROJ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,