První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zvýšit rychlost počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit počítač k televizoru? Kolik energie používá můj počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak opravit obrazovku počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak odstranit počítačový virus? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak odemknout počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jaký typ počítače mám? Co je na mém počítači bonjour? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak mohu zálohovat počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak čistit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lesnice, Jindřichov, Radslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Shoebox CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Westcombe International Research, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TAU COLOR a.s., Brázdovo kuře s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SCHIEBEL, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,