První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co jsou soubory cookie v počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak se zbavit starých počítačů? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak získat text z počítače? Kolik stojí počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak obnovit počítač? Jak resetovat počítač dell? Co je notebook? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak skenovat do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak změnit název počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak změnit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luběnice, Kojetín, Lazníčky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., DACH systém s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,