První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak se dostat virus z počítače? Co je počítačový programátor? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu vyčistit počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak používat počítač? Co je počítačový hardware? Jak změnit heslo na počítači? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak resetujete počítač? Co je počítačový software?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrchoslavice, Držovice, Lešany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o.,