První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit okna počítače 7? Co je sálový počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak otřít můj počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak zjistit heslo počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak připojit počítač k televizoru? Jak restartuji počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak streamovat z počítače do televize? Jak víte, zda má počítač virus? Jak používat počítač? Jak čistit počítač? Co je RAM na počítači? Co jsou soubory cookie v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Paseka, Radotín, Malé Hradisko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o., DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ASET studio s.r.o., Levné knihy a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Hopi Popi, a.s.,