První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Krumsín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jaký je název mého počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co je počítačový virus? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je počítačový server? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačová síť? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , NEUROLOGIE, FAST interier a design, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o.,