První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Záchrana dat

Data na Vašich discích nebo výměnných médiích mají často cenu, která se penězi ani nedá vyčíslit. Ať už jsou to účetní dokumenty, studentské práce, nebo fotky z dovolené, málokdo nenajde na svém disku něco, o co by nerad přišel. Základní radou je pravidelné zálohování. Ale ruku na srdce, kdo z nás to opravdu poctivě a pravidelně dělá? Ztracená nebo poškozená data jsou velký problém a to jak pro domácího uživatele ale hlavně pro firmy a podnikatele.

Provádíme obnovu a záchranu dat z disků ATA, SATA, SSD, včetně diskových polí RAID. Umíme obnovit ztracené data ze systémů Windows ve fomátech FAT, FAT32, NTFS, exFAT, z linuxový systému i z fomrátů HFS+, používaných MacOS.

Data obnovujeme z disků značek Seagate, Western Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba i z externích disků Verbatim, WD, Samsung, Seagate a dalších výrobců, umíme zachránit data i z NAS systému Synology, QNap, D-link a podobně

Z hlediska stupně poškození můžeme závady na discích a výměnných médiích rozdělita na softwarové a hardwarové.

Softwarové poškození

Nejčastější příčinou softwarového poškození dat je náhodné smazání nebo zformátování disku. Na obnovu dat v těchto případech existuje množství programů a to často i ve freewareové verzi, trošku zkušenější uživatel většinou tuto obnovu provede sám (nebo příslušný ITpracovník firmy). V případě porušené partition tabulky se "amatérská" obnova již nedoporučuje, může skončit až nevratnou ztrátou dat.

Mezi softwarové závady patří i poškození souborů viry, narušení struktury souboru, čímž se pak soubor (např. dokument ve formátu MS Word) stává nečitelný. I v těchto případech jsme připraveni Vaše dokumenty obnovit.

Hardwarové poškození

Kategorie hardwarového poškození paměťových médií je složitější, může být vadná elektronika, čtecí hlavy v disku, fyzicky poškozený disk CD nebo DVD, poškozená paměťová karta. Zde je již potřeba obrátit se na  specializovanou firmu, např. na nás. Samozřejmě že neslibujeme nemožné, v  případě nemožnosti opravy naší firmou zasíláme po dohodě se zákazníkem poškozené médium specializovaným laboratořím.

Cena obnovy dat se nedá určit předem, je závislá na mnoha okolnostech. Po provedené diagnostice poruchy (ta je zdarma) se stanoví cena za obnovu a po odsouhlasení ceny zákazníkem se obnova provede.

Pro více informací nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik RAM má můj počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak autorizovat počítač? Jak restartuji počítač? Kde opravit počítač? Jak obnovím počítač? Jak obnovit počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jaký mám počítač? Co je informatika? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak synchronizovat iphone do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak udělat text z počítače? Co je zelená výpočetní technika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Libina, Velké Losiny, Loučany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ALSICO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s.,

a