První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Co jsou cookies na počítači? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Co je nejlepší počítač? Jak autorizovat počítače? Proč se počítač restartuje? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak uložit video youtube do počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak kreslit na počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co je informatika? Mohu spustit na svém počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak se naučit počítačové programování? Co je počítačový software?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějovičky, Lipová, Opatovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ALSICO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TAU COLOR a.s., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Elefant Vítkov a.s.,