První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak propojit počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Co dělat se starými počítači? Proč je můj počítač pomalý? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovím počítač? Jak připojit telefon k počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak resetovat počítač dell? Kde koupit počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak fungují počítače? Jak používat počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslávky, Dolany, Hrabůvka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ASET studio s.r.o.,

a