První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak zjistit, zda má počítač virus? Proč můj počítač zamrzne? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak autorizovat počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co dělají počítačoví programátoři? Jak udělat počítačový virus? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Týká se mě konec windows 7?? Jak faxovat z počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kde koupit počítač? Co je stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Osek nad Bečvou, Velké Losiny, Radíkov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., RoseMode, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o.,