První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak odstranit cookies z počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co je notebook? Co je sálový počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak změnit heslo počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jaký bit je můj počítač? Jak formátovat počítač? Jak obnovit heslo počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak programovat počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Kde koupit počítače? Mohu poslat fax z počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak odemknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slatinice, Bílá Lhota, Otaslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., KABA s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DELIKA s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o.,