První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak uvolnit počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak změnit název počítače na mac? Co jsou cookies na počítači? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak autorizovat počítač? Jak vybudovat herní počítač? Kde opravit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vřesovice, Libavá, Horní Studénky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TRUMF International s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, RELIABILITY s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,