První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Co je RAM na počítači? Jak posílat textové zprávy z počítače? Kde opravit počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak vytvořit herní počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Proč je můj počítač tak pomalý? Co potřebujete k vybudování počítače? Co je počítačový červ? Jak mohu otřít počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak získat volný počítač? Jak posílat text z počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Co to znamená pro počítače? Co jsou počítačové brýle? Kolik stojí můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkovy, Řikovice, Tovačov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., CHIRAMPOL s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Kosmas s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc,