První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak na obrázek z počítače? Jak resetujete počítač? Jak posílat text z počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak se zbavit počítačového viru? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je počítačový inženýr? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak rychleji spouštět počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak přeformátovat počítač? Jak chránit váš počítač? Jak resetovat počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bezuchov, Stínava, Bílovice-Lutotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EDUWIN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, EXCIMER, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o.,