První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jaký bit je můj počítač? Co je počítačový program? Co je počítačová gramotnost? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co je informatika? Jak, aby váš počítač nespal? Jak mohu otřít počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Líšná, Prosenice, Samotišky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., FAST interier a design, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TRUMF International s.r.o., TAU COLOR a.s., DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,