První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak obnovit iphone bez počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak na obrázek z počítače? Proč počítače zpomalují? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak najít IP adresu na počítači? Jak přeformátovat počítač? Jak připojit dva počítače? Jak starý je můj počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak autorizovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Niva, Vrbátky, Rokytnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KMa s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENDINGNET s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,