První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak dobrý je můj počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak se zbavit viru na počítači? Jak mohu otřít počítač? Kolik má můj počítač? Jak obnovím počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit počítač k televizoru? Jak streamovat z počítače do televize? Co je počítačová síť? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co je počítačová myš? Co je zelená výpočetní technika? Co je RAM na počítači? Jak na obrázek z počítače? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Buková, Slatinky, Moravský Beroun a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TAU COLOR a.s., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TARAN s.r.o., MODOS spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,