První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Mohu poslat fax z počítače? Co dělat se starými počítači? Jak mohu zálohovat počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak opravit počítač? Jaký mám počítač? Co je RAM v počítači? Jak se zbavit počítačového viru? Jak chránit váš počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je počítačový software? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak získat text z počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak odstranit počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Maletín, Želeč, Bušín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Střechy NOSVO s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ALSICO s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,