První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak programovat počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak udělat text z počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kolik stojí můj počítač? Jak autorizovat počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak defragmentovat počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak resetujete počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co dělat se starým počítačem? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Křelov-Břuchotín, Bystrovany, Lutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., Can21 Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KMa s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,