První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak otřít můj počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co je informatika? Co je počítačový server? Jak změnit název počítače na mac? Jaká je má specifikace počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak urychlit můj počítač? Co je počítačový software? Jak zamknout počítač? Co je počítačový virus? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak úplně resetovat počítač? Kdo opraví počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jak se připojit k počítači? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak skenovat z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ochoz, Rájec, Lužice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TARAN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Shoebox CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,