První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč je můj počítač tak pomalý? Kolik stojí počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak získat text z počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je to počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je počítačový virus? Jak fungují počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak připojit telefon k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mutkov, Rouské, Ústí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Levné knihy a.s., Westcombe International Research, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ALSICO s.r.o.,