První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak streamovat z počítače do televize? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přenést VHS do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak stahovat dvd do počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je počítačový červ? Jaký typ počítače mám? Kolik RAM má můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak velký byl první počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak kraslit na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výšovice, Štíty, Jívová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., EDUWIN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., KMa s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., RoseMode, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Kosmas s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,