První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak resetujete počítač? Co je RAM v počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je počítačový server? Jak proniknout do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je na mém počítači bonjour? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Co je nejlepší stolní počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak dát dohromady počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak zaznamenávat obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuňovice, Tovéř, Medlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., DELIKA s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Hopi Popi, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,