První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak kopírovat DVD do počítače? Jak fungují počítačové viry? Co je nejlepší herní počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Můžu faxovat z počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak odstranit virus z počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak na snímek na počítači? Proč se můj počítač sám vypne? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak se zbavit počítačového viru? Jak sestavit počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak získat volný počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radvanice, Huzová, Vlkoš a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, CHIRAMPOL s.r.o, Levné knihy a.s., ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Westcombe International Research, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o., e-cars trading s.r.o.,