První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak skenovat do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jaký mám počítač? Jak kraslit na počítači? Co je zelená výpočetní technika? Kde koupit počítačové díly? Mohu spustit na svém počítači? Kolik má můj počítač? Jak posílat text z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak zjistit heslo počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak na obrázek z počítače? Má můj počítač virus? Jak obnovit počítač? Jak urychlit počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakůvka, Dlouhomilov, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MODOS spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., LUMIMONT s.r.o., TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o.,