První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co je sálový počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Jak obnovit počítač? Jak počítač funguje? Kolika bitový je můj počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Kde recyklovat počítače? Jak připojit telefon k počítači? Kde koupit počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Oprabdu končí widnows 7?? Co je paměť počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak restartuji počítač? Jak kreslit na počítači? Jak přenášet videa z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malhotice, Císařov, Horní Loděnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KMa s.r.o., TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, UNITOP spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,