První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak posílat textové zprávy z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Kde koupit počítač? Jak defragmentovat počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak udělat screenshot na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jaký mám počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak urychlit počítač? Co je počítačová gramotnost?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čehovice, Skřípov, Rozstání a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MODOS spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., FAST interier a design, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DHK ZORA Olomouc, TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., EXCIMER, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, M&T Stavby -Reality s.r.o., Can21 Olomouc, DACH systém s.r.o.,