První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak starý je můj počítač? Jak programovat počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak zamknout počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak uložit video youtube do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak připojit počítač k televizi? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak otočit obrazovku počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je nejlepší počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čechy, Bílovice-Lutotín, Hlinsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., ASET studio s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EDUWIN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, KABA s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,