První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak se zbavit starých počítačů? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak zjistit heslo počítače? Co je počítačový hacking? Jak proniknout do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Je můj počítač zapnutý? Jak urychlit váš počítač? Můžu faxovat z počítače? Mohu spustit na svém počítači? Proč můj počítač pípá? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jaký je název mého počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Písařov, Určice, Maletín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., TARAN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,