První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co je vše v jednom počítači? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak restartuji počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co znamená RAM v počítačích? Co je kvantový počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Mohu získat i text z počítače? Co je počítačová myš? Jak přenášet videa z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lukavice, Horní Moštěnice, Jakubovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o.,