První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co dělá ram pro počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Jak na reimage počítače? Je můj počítač 64 bit? Má můj počítač virus? Jak vyčistit počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak vybudovat herní počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak sestavit počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak používat počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Partutovice, Svébohov, Vranovice-Kelčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., KMa s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s.,

a