První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Proč je obrazovka počítače na bok? Jak připojit telefon k počítači? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak obnovit počítač na tovární? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak změnit název počítače na mac? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Je můj počítač 64 bit? Kolik stojí počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak defragmentovat můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhá Loučka, Buk, Leština a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ASET studio s.r.o., MICOS spol. s r. o., OLSTROJ s.r.o., MODOS spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o.,