První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačová myš? Jak velký byl první počítač? Jak zálohovat iphone do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co je informatika? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak formátovat počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jaký je název mého počítače? Jak aktualizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oprostovice, Krumsín, Přemyslovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., EXCIMER, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o.,