První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak na homeo office?? Co je notebook? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Když byl vyroben první počítač? Jaký typ počítače mám? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Kolik stojí počítač? Co je počítačový hardware?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Norberčany, Palonín, Skalička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TAU COLOR a.s., A1 Team CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, VENDINGNET s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., UNITOP spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,