První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co jsou počítačové brýle? Proč se můj počítač sám zapne? Jak uložit video youtube do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Kdy byl vynalezen počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak koupit počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak stahovat dvd do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Týn nad Bečvou, Milenov, Klopina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., Hopi Popi, a.s., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, EDUWIN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,