První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak otáčet obrazovku počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak vybudovat herní počítač? Kde koupit počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak skenovat do počítače? Co to znamená pro počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak vytvořit počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je cloud computing? Jak otřít počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak na reimage počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bezuchov, Tršice, Pavlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,