První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kolik stojí počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co je počítačový server? Jak restartovat počítač? Kdo vynalezl počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je notebook? Jak fungují počítače? Proč se můj počítač stále vypíná?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zábeštní Lhota, Doloplazy, Hranice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., NEUROLOGIE, TANO TECHNIK, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s.,