První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co je počítačová síť? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačové programování? Kde koupit počítačové díly? Kolik RAM má můj počítač? Co je cloud computing? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak urychlit počítač? Co je počítačové kódování? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak urychlit váš počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Co je moje IP adresa počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uhřičice, Nezamyslice, Podolí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MICOS spol. s r. o., DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,