První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Proč je můj počítač tak hlasitý? Kdo vynalezl počítač? Jak restartuji počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak udělat text z počítače? Co je serverový počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak překlopit obrazovku počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak chránit váš počítač? Co je RAM na počítači? Jak zálohovat počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak na reimage počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Kolik energie můj počítač potřebuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stražisko, Hrdibořice, Náklo a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., Can21 Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TRUMF International s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,