První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovím počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Co je počítačové programování? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak odstranit počítačový virus? Co je procesor počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak resetuji počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je počítačový virus? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak fungují počítače? Kde opravit notebook? Co je počítačový program?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bousín, Kosov, Bystrovany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Levné knihy a.s., RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., Kosmas s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, e-cars trading s.r.o., Elefant Vítkov a.s., DACH systém s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,