První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak posílat text z počítače? Jak fungují počítačové viry? Proč se můj počítač sám vypne? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačové kódování? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Kdo opraví počítač? Jak resetovat počítač? Kde opravit počítač? Co je RAM v počítači? Jaký je název mého počítače? Jak uvolnit počítač? Proč můj počítač zamrzne? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co jsou soubory cookie počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jestřebí, Špičky, Pavlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc,