První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je sálový počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak aktualizovat počítač? Jaký typ počítače mám? Jak restartuji počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kolik stojí můj počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohutín, Brodek u Přerova, Špičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Květinářství Michaela s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DELIKA s.r.o. , MODOS spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,