První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kde koupit počítačové díly? Co je počítačový hardware? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak urychlit počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak urychlit můj počítač? Co je nejlepší počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak autorizovat počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oprostovice, Suchonice, Janoušov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ALSICO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,