První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lipová?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kdo vyrobil počítač? Můžu faxovat z počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak dálkově vypnout počítač? Co hledat při nákupu počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co jsou soubory cookie počítače? Co je RAM v počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak obnovit tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., MICOS spol. s r. o., Levné knihy a.s., DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka,