První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak změnit heslo na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je stolní počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak na obrázek z počítače? Jak koupit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je počítačový monitor? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak používat počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Janoušov, Hlubočky, Budětsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., TAU COLOR a.s., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,