První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Co jsou počítačové brýle? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový červ? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jaký je název mého počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Kde recyklovat počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak změnit název počítače? Co je počítačový virus? Jak najít IP adresu počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak změnit heslo počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak získat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radslavice, Vícov, Olšany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., MODOS spol. s r.o., TAU COLOR a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s.,