První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jaký druh počítače potřebuji? Jak udělat text z počítače? Co je notebook? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak připojit počítač k televizoru? Jak na reimage počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak streamovat z počítače do televize? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak mám defragmentovat můj počítač? Kde koupit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Doloplazy, Dub nad Moravou, Ochoz a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., Levné knihy a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DELIKA s.r.o. ,