První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak najít IP adresu na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak na obrázek z počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je stolní počítač? Jak změnit název počítače? Jak restartovat počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Co je počítačový inženýr? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Mohu spustit na svém počítači? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak zamknout počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovéř, Hlušovice, Mírov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Hopi Popi, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., e-cars trading s.r.o., OLSTROJ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,