První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak posílat text z počítače? Jak rychleji spustit počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak rychlý je můj počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak počítač funguje? Jak proniknout do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Proč se počítač restartuje? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč počítače zpomalují? Co je počítačová gramotnost? Jaký druh počítače potřebuji? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak urychlit počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hanušovice, Bezuchov, Ohrozim a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, RELIABILITY s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Květinářství Michaela s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o.,