První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak na snímek na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak zálohovat počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak kreslit na počítači? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je informatika? Co dělá ram pro počítač? Jak resetovat počítač dell? Proč je obrazovka počítače na bok? Kdo vyrobil počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak změnit heslo na počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak na homeo office?? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačové kódování? Jak dát obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Úsov, Vrchoslavice, Rakov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., Hopi Popi, a.s., ALSICO s.r.o., SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Can21 Olomouc, STAVING engineering s.r.o.,