První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Co dělají počítačoví programátoři? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jaký bit je můj počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak rychleji vytvořit počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak rychleji spouštět počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový virus? Jak mám urychlit počítač? Jak změnit heslo počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jaký mám počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Oprabdu končí widnows 7?? Co je počítačový program? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak zlepšit výkon počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ivaň, Sušice, Provodovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DHK ZORA Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ARGUS, spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o.,