První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak na snímek na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak resetujete počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co dělá počítač rychlejší? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak psát na instagram z počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak skenovat z počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co je počítačový hardware? Jak dát dohromady počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Potštát, Osek nad Bečvou, Těšetice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., TOMSTAV Olomouc,