První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenést VHS do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak restartovat počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Je můj počítač 64 bit? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Turovice, Oldřichov, Suchdol a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OK DESIGN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TOMSTAV Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o.,