První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mohu vyčistit počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co je nejlepší stolní počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak stahovat itunes na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak otočit obrazovku počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak zvýšit rychlost počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak změnit název počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Jak opravit počítač? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zborov, Moravičany, Mostkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., KMa s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, LUMIMONT s.r.o., MICOS spol. s r. o.,