První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Kolik stojí počítač? Jak čistit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co znamená RAM v počítačích? Kde koupit počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Proč se můj počítač sám zapne? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak kreslit na počítači? Co je počítačový monitor? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak rychleji spustit počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výšovice, Lutín, Troubky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., MODOS spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., DACH systém s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ALSICO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc,