První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Proč jsem si počítač nezapnul? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak na homeo office?? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak obnovím počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Co je počítačové inženýrství? Co je počítačové programování? Kde recyklovat počítače? Jak změnit název počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak, aby váš počítač nespal? Jak defragmentovat váš počítač? Co je počítačová myš? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dřevnovice, Kladky, Lipinka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Kosmas s.r.o., Hopi Popi, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o., ALSICO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., TARAN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SAVE MAX, a.s.,