První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak přenášet hudbu z počítače na android? Týká se mě konec windows 7?? Co znamená RAM v počítačích? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kolik stojí vybudování počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Proč se počítač restartuje? Co je RAM v počítači? Jak urychlit počítač? Jak vymazat počítač? Jak koupit počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je mozek počítače? Jak odstranit virus z počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak mám defragmentovat můj počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak zjistit heslo počítače? Co je RAM na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Svébohov, Strukov, Věžky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o.,