První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak dobrý je můj počítač? Co je počítačový hacking? Jak skenovat z počítače? Jak psát počítačový kód? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Proč počítače zpomalují? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Je můj počítač 64 bit? Kdo opraví počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak resetujete počítač? Co je nejlepší počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak mohu zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Osek nad Bečvou, Hlušovice, Věrovany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., Hopi Popi, a.s., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, STAVING engineering s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o., EDUWIN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,