První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Leština?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat se starým počítačem? Kolik elektřiny počítač používá? Proč se počítač restartuje? Oprabdu končí widnows 7?? Jak rychleji spouštět počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový programátor? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak propojit počítače? Jak se naučit počítačové programování? Kde recyklovat počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak odemknout počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak víte, zda má počítač virus? Jak mohu zálohovat počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Can21 Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,