První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak psát počítačový kód? Jak defragmentovat počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak restartovat počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak uložit youtube video do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak dostat virus z počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak stahovat dvd do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Má můj počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovačov, Postřelmov, Lužice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., Shoebox CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Květinářství Michaela s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., Kosmas s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., FAST interier a design, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,