První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Proč je můj počítač pomalý? Je můj počítač 64 bit? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak chránit váš počítač? Kolika bitový je můj počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak autorizovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je stolní počítač? Co dělat se starým počítačem? Co hledat při nákupu počítače? Co je můj počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak se zbavit viru na počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak uložit youtube video do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Konice, Tučín, Týn nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., Can21 Olomouc, Hopi Popi, a.s., NEUROLOGIE, LUMIMONT s.r.o., ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o.,