První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Je můj počítač zapnutý? Co je počítačový software? Jak uložit video youtube do počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co je cloud computing? Jak nahrávat zvuk z počítače? Je můj počítač 64 bit? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Co je nejlepší herní počítač? Proč můj počítač pípá? Jak opravit počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak vyčistit počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jesenec, Kladky, Hynčina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Hopi Popi, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,