První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jaký počítač mám koupit? Jak se dostat virus z počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak skenovat do počítače? Co je paměť počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak opravit pomalý počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak připojit telefon k počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Kde opravit počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je procesor počítače? Co je kvantový počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Tvorovice, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , e-cars trading s.r.o., RELIABILITY s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., TOMSTAV Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,