První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak se připojit k počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak na snímek na počítači? Jak opravit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak skenovat do počítače? Jaký mám počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak uvolnit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Kde koupit počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak používat počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Kde opravit notebook? Jak přenášet videa z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loučka, Mostkovice, Luboměř pod Strážnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EDUWIN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o.,