První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit iphone bez počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Kolik stojí počítač? Jak formátovat počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je serverový počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Co je počítačové inženýrství? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak odstranit cookies z počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak obnovit počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Co je paměť počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak najít IP adresu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Postřelmov, Hanušovice, Hradčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., KABA s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FAST interier a design, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OK DESIGN s.r.o.,