První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak změnit heslo počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč se můj počítač sám zapne? Jak se zbavit viru na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak resetuji počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Jak udělat text z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak otřít počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak se připojit ipad k počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak propojit počítače? Kdo opraví počítač? Jak získat volný počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vranovice-Kelčice, Dub nad Moravou, Klenovice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, TOMSTAV Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TRUMF International s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Kosmas s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, LUMIMONT s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o.,