První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak najít IP adresu počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Co dělají počítačoví vědci? Jak se zbavit počítačového viru? Co je nejlepší počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je počítačový inženýr? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak fungují počítačové viry? Co dělají počítačoví programátoři? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak změnit heslo na počítači? Jak se připojit ipad k počítači? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co je můj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Želeč, Opatovice, Mladějovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OLSTROJ s.r.o., EDUWIN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Levné knihy a.s., UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,