První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co je serverový počítač? Jak najít název počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak dobrý je můj počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kde koupit počítačové díly? Týká se mě konec windows 7?? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co jsou počítačové brýle? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak zálohovat počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak proniknout do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nelešovice, Horní Studénky, Suchonice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RoseMode, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Hopi Popi, a.s., UNITOP spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KMa s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TARAN s.r.o.,