První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak kraslit na počítači? Co je počítačový monitor? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak se připojit ipad k počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Moštěnice, Stražisko, Hrubčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o.,