První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co jsou počítačové informační systémy? Jak faxovat z počítače? Proč počítače zpomalují? Co je nejlepší herní počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je počítačový programátor? Jak odstranit virus z počítače? Jak vytvořit herní počítač? Kde koupit počítače? Jak autorizovat počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak skenovat z počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je počítačový program? Jak obnovím tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Obědkovice, Němčice nad Hanou, Tovéř a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RoseMode, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,