První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co dělají počítačoví inženýři? Co dělat se starým počítačem? Jak najít IP adresu na počítači? Jak ripovat DVD do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Kolik stojí můj počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Kdo vyrobil počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Co je to počítač? Co je procesor počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co je notebook? Proč můj počítač stále havaruje? Co je nejlepší herní počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jak synchronizovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlubočky, Šumperk, Bušín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o., Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ASET studio s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, STAVING engineering s.r.o.,