První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč je můj počítač tak pomalý? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak se naučit počítačové programování? Jak otřít počítač? Kde opravit počítač? Mohu spustit na svém počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak resetovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak psát na instagram z počítače? Jak chránit váš počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je počítačová myš? Co je sálový počítač? Jak zálohovat počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Kolik stojí počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mohelnice, Jívová, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, SIT-IN CZ, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Profi-Communication, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DELIKA s.r.o. ,