První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak autorizovat počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Co je paměť počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Co je sálový počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak mám urychlit počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co dělá ram pro počítač? Co je procesor počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loučka, Tvorovice, Hradčany-Kobeřice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RL-CORPUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., OK DESIGN s.r.o., TAU COLOR a.s., KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o.,