První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak restartuji počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Kolik zlata je v počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je cloud computing? Jak kraslit na počítači? Co je stolní počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak používat počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Co je počítačový monitor? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Co je počítačové kódování? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč počítače zpomalují? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Oprabdu končí widnows 7??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Turovice, Lukavice, Čechy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., Elefant Vítkov a.s., CHIRAMPOL s.r.o, DHK ZORA Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., TARAN s.r.o., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., NEUROLOGIE,

a