První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je sálový počítač? Jak čistit počítač? Jak psát počítačový kód? Jak udělat screenshot na počítači? Jak se zbavit starých počítačů? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak odstranit cookies na počítači? Jak udělat počítačový virus? Jak chránit váš počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak urychlit můj počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrdibořice, Vitčice, Luboměř pod Strážnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,