První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak posílat text z počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Kolik stojí počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Je můj počítač zapnutý? Jak dát dohromady počítač? Jak starý je můj počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co dělají počítačoví inženýři? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak zcela otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrubčice, Stražisko, Želeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Can21 Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DACH systém s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Kosmas s.r.o.,