První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak restartovat počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Kolik energie používá můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co je počítačový inženýr? Jak myslet jako počítačový vědec? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je serverový počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak obnovit okna počítače 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Písařov, Malhotice, Bušín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., MICOS spol. s r. o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TARAN s.r.o.,