První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak uvolnit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak změnit název počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak urychlit počítač? Jaký mám počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak programovat počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak kraslit na počítači? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Luboměř pod Strážnou, Býškovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., Hopi Popi, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,