První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak se zbavit počítačového viru? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak rychleji spustit počítač? Co je můj počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak přenášet video z iphone do počítače? Co je počítačový software? Jak přenést itunes do nového počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak chránit váš počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak získat volný počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Může můj počítač spustit tuto hru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oprostovice, Koválovice-Osíčany, Oskava a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., TVARBET MORAVIA, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RoseMode, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o.,