První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak otáčet obrazovku počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Má můj počítač virus? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co je kvantový počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Svésedlice, Senička, Olšovec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., DELIKA s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,