První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Kolik stojí počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak sledovat televizi na počítači? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak obnovit počítačová okna 7? Kde koupit počítač? Jaký typ počítače mám? Kde koupit počítačové díly? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak zlepšit výkon počítače? Jak na reimage počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Leština, Mutkov, Bezuchov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Kosmas s.r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., KABA s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., LUMIMONT s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Can21 Olomouc, Profi-Communication, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SAVE MAX, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,