První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co jsou počítačové brýle? Jak na homeo office?? Jak změnit heslo na počítači? Jak uložit video youtube do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak dát dohromady počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak telefonovat bez počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak vymazat počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je RAM v počítači? Jak resetuji počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Kdo opraví notebook? Jak odstranit počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalka, Lipinka, Lužice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o., Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., CHIRAMPOL s.r.o, Elefant Vítkov a.s., OLSTROJ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o.,