První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak odstranit virus z počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Co je to počítač? Jak restartuji počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak programovat počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak defragmentovat počítače? Jak starý je můj počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co jsou počítačové brýle? Kde koupit počítačové díly?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luboměř pod Strážnou, Rovensko, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DHK ZORA Olomouc, LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Profi-Communication, s.r.o., KABA s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TARAN s.r.o., MODOS spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,