První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak změnit heslo na počítači? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Co je počítačový virus? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak autorizovat počítač pro itunes? Co je počítačový hardware? Co dělat se starým počítačem? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak sestavit počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Co dělají počítačoví inženýři? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luká, Oldřichov, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Hopi Popi, a.s., EXCIMER, s.r.o., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MODOS spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,