První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jaký je nejlepší počítač koupit? Kdo opraví počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co znamená RAM v počítačích? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak otáčet obrazovku počítače? Co je cloud computing? Oprabdu končí widnows 7?? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak uvolnit počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Co je informatika? Má můj počítač bluetooth? Jak dát dohromady počítač? Může můj počítač spustit tuto hru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkova Lhota, Rejchartice, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s., FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TARAN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. ,