První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co je RAM v počítači? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak restartovat počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak vymazat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak kraslit na počítači? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak defragmentovat počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je informatika? Jak vyčistit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Soběchleby, Drahanovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Hopi Popi, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, RELIABILITY s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,