První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak urychlit váš počítač? Co je počítačové programování? Proč můj počítač stále havaruje? Co jsou počítačové informační systémy? Kde opravit notebook? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak resetuji počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Petrov nad Desnou, Dolní Studénky, Žerotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., KABA s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EDUWIN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SAVE MAX, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., KMa s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,