První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co to znamená pro počítače? Jak uvolnit počítač? Co je počítačová gramotnost? Má můj počítač virus? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak defragmentovat počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Co je kvantový počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je serverový počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak vymazat počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak kraslit na počítači? Jak urychlit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslávky, Moravičany, Ohrozim a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MODOS spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., MICOS spol. s r. o.,