První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak zamknout počítač? Jak čistit počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Proč počítače zpomalují? Kolika bitový je můj počítač? Jaký bit je můj počítač? Proč můj počítač pípá? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový server? Jak používat počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak formátovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Příkazy, Stavenice, Malé Hradisko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TOMSTAV Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,