První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Jak fungují počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Proč můj počítač zamrzne? Co jsou soubory cookie počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak zcela otřít počítač? Je můj počítač 64 bit? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak odemknout počítač? Jak defragmentovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Křtomil, Loučany, Sobotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ASET studio s.r.o., Elefant Vítkov a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EXCIMER, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,