První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak odstranit virus z počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je nejlepší počítač? Kde koupit počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak se připojit k počítači? Jak připojit dva počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je pc stojan pro počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak odemknout počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak přenést VHS do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělá počítačový inženýr? Co je informatika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Moravičany, Obědkovice, Bohutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., SAVE MAX, a.s., KABA s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,

a