První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kde recyklovat počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kolik energie můj počítač potřebuje? Co je kvantový počítač? Kde opravit počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je počítačový monitor? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co znamená RAM v počítačích? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Blatec, Dubčany, Krchleby a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TRUMF International s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,