První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Kde mohu prodat svůj počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak na snímek na počítači? Jak psát na instagram z počítače? Kdo opraví notebook? Jak opravit počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Co jsou počítačové brýle? Jak restartuji počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak připojit dva počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Blatec, Tršice, Hrubčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, TANO TECHNIK, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., e-cars trading s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RL-CORPUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Can21 Olomouc, RoseMode, s.r.o., ASET studio s.r.o.,