První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jindřichov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Proč je můj počítač pomalý? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Proč se počítač restartuje? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co dělají počítačoví vědci? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak na reimage počítače? Co je paměť počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak urychlit můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RoseMode, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s.,