První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servisní smlouva

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak se připojit ipad k počítači? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kde koupit počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak autorizovat počítače? Jak psát na instagram z počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je počítačový program? Jak se zbavit počítačového viru? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačová síť? Jak udělat screenshot na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lukavice, Kosov, Jesenec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., Can21 Olomouc, ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TAU COLOR a.s.,