První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jesenec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový červ? Jak najít IP adresu počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak počítač funguje? Kde mohu prodat svůj počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak opravit počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak rychleji spouštět počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak vytvořit herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Farma Bystročice s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., DELIKA s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., UNITOP spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s.,