První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jesenec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak se dostat virus z počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Kdo vynalezl počítač? Kolika bitový je můj počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., OK DESIGN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ALSICO s.r.o., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENA - TRADE, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o,