První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bělkovice-Lašťany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kdo opraví notebook? Co je nejlepší stolní počítač? Jak rychleji spustit počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Co je nejlepší herní počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak koupit počítač? Jak psát na instagram z počítače? Jak změnit název počítače na mac? Co je informatika? Jaký typ počítače mám? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak mám urychlit svůj počítač? Kolik energie používá můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Hopi Popi, a.s., TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VENA - TRADE, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ALSICO s.r.o.,