První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Daskabát?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zobrazit specifikace počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak ripovat DVD do počítače? Jak získat text z počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak zálohovat počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak mohu zálohovat počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Co jsou počítačové informační systémy? Jak posílat text z počítače? Jaký je název mého počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak mám urychlit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , KMa s.r.o., LUMIMONT s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., NEUROLOGIE,