První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Drahanovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je můj počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Co to znamená pro počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak získat text z počítače? Co je serverový počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak se zbavit počítačového viru? Jak sledovat televizi na počítači? Jak sestavit počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak na reimage počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, MODOS spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,