První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak aktualizovat počítač? Co je počítačový server? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je sálový počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak se připojit k počítači? Jak čistit klávesnici počítače? Má můj počítač virus? Co to znamená pro počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak najít IP adresu na počítači? Jak faxovat z počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak koupit počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Kolika bitový je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakůvka, Kralice na Hané, Brodek u Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., NEUROLOGIE, RELIABILITY s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, WAY MORAVA, s.r.o.,