První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak psát počítačový kód? Co je mozek počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak obnovit heslo počítače? Co je cloud computing? Jak sledovat televizi na počítači? Jak rychleji spustit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak najít specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bludov, Seloutky, Majetín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., ALSICO s.r.o., DACH systém s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Hopi Popi, a.s., STAVING engineering s.r.o.,