První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak streamovat z počítače do televize? Jak se zbavit viru na počítači? Co je počítačová gramotnost? Co je počítačový inženýr? Jak chránit váš počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak zcela otřít počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak změnit název počítače na mac? Kde koupit počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak najít IP adresu počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ptení, Rájec, Šternberk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, Levné knihy a.s., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,