První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dubčany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový inženýr? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak uložit video youtube do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Proč je můj počítač tak pomalý? Když byl vyroben první počítač? Jak psát na instagram z počítače? Co je paměť počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., SAVE MAX, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., e-cars trading s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,