První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Záchrana dat

Data na Vašich discích nebo výměnných médiích mají často cenu, která se penězi ani nedá vyčíslit. Ať už jsou to účetní dokumenty, studentské práce, nebo fotky z dovolené, málokdo nenajde na svém disku něco, o co by nerad přišel. Základní radou je pravidelné zálohování. Ale ruku na srdce, kdo z nás to opravdu poctivě a pravidelně dělá? Ztracená nebo poškozená data jsou velký problém a to jak pro domácího uživatele ale hlavně pro firmy a podnikatele.

Provádíme obnovu a záchranu dat z disků ATA, SATA, SSD, včetně diskových polí RAID. Umíme obnovit ztracené data ze systémů Windows ve fomátech FAT, FAT32, NTFS, exFAT, z linuxový systému i z fomrátů HFS+, používaných MacOS.

Data obnovujeme z disků značek Seagate, Western Digital, Samsung, Hitachi, Toshiba i z externích disků Verbatim, WD, Samsung, Seagate a dalších výrobců, umíme zachránit data i z NAS systému Synology, QNap, D-link a podobně

Z hlediska stupně poškození můžeme závady na discích a výměnných médiích rozdělita na softwarové a hardwarové.

Softwarové poškození

Nejčastější příčinou softwarového poškození dat je náhodné smazání nebo zformátování disku. Na obnovu dat v těchto případech existuje množství programů a to často i ve freewareové verzi, trošku zkušenější uživatel většinou tuto obnovu provede sám (nebo příslušný ITpracovník firmy). V případě porušené partition tabulky se "amatérská" obnova již nedoporučuje, může skončit až nevratnou ztrátou dat.

Mezi softwarové závady patří i poškození souborů viry, narušení struktury souboru, čímž se pak soubor (např. dokument ve formátu MS Word) stává nečitelný. I v těchto případech jsme připraveni Vaše dokumenty obnovit.

Hardwarové poškození

Kategorie hardwarového poškození paměťových médií je složitější, může být vadná elektronika, čtecí hlavy v disku, fyzicky poškozený disk CD nebo DVD, poškozená paměťová karta. Zde je již potřeba obrátit se na  specializovanou firmu, např. na nás. Samozřejmě že neslibujeme nemožné, v  případě nemožnosti opravy naší firmou zasíláme po dohodě se zákazníkem poškozené médium specializovaným laboratořím.

Cena obnovy dat se nedá určit předem, je závislá na mnoha okolnostech. Po provedené diagnostice poruchy (ta je zdarma) se stanoví cena za obnovu a po odsouhlasení ceny zákazníkem se obnova provede.

Pro více informací nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačový programátor? Co je počítačové programování? Jak vytvořit herní počítač? Kde opravit notebook? Jak na reimage počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak otočit obrazovku počítače? Kde opravit počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Kolik stojí můj počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak restartovat počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak zcela otřít počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Proč můj počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Studénky, Čelčice, Brodek u Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EXCIMER, s.r.o.,