První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přeformátovat počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co je informatika? Co dělat, když počítač zamrzne? Co je počítačová myš? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak streamovat z počítače do televize? Jak dobrý je můj počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak odstranit cookies z počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak proměnit obrazovku počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak obnovit okna počítače 7? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Buk, Bohdíkov, Janoušov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DHK ZORA Olomouc,