První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak autorizovat počítač? Co je můj počítač? Jak najít specifikaci počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co je notebook? Jak urychlit počítač? Jak formátovat počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak propojit počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak na snímek na počítači? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Staré Město, Drahanovice, Štarnov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., e-cars trading s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., LUMIMONT s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, TAU COLOR a.s., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc,