První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak vyčistit počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak defragmentovat počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Jak připojit počítač k televizi? Co je počítačový soubor cookie? Kde opravit notebook? Jak získat volný počítač? Co je paměť počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak sestavit počítač? Co jsou cookies na počítači? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak uložit video youtube do počítače? Kde recyklovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabůvka, Stařechovice, Vilémov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., TRUMF International s.r.o., TOMSTAV Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , Hopi Popi, a.s.,