První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak autorizovat počítač na itunes? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak otřít můj počítač? Jak resetovat počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Má můj počítač virus? Jak aktualizovat počítač? Co je počítačový hacking? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak autorizovat počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luká, Drahany, Hradčany-Kobeřice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, RIOX spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, LUMIMONT s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o.,