První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je počítačové kódování? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Kde koupit počítač? Co je kvantový počítač? Co je počítačový hacking? Jak najít specifikaci počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přerov, Bukovany, Želeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STAVING engineering s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KABA s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., NEUROLOGIE, Profi-Communication, s.r.o., RoseMode, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,