První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak změnit heslo na počítači? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak autorizovat počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak připojit počítač k televizi? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je cloud computing? Jak koupit počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ludmírov, Budětsko, Rozstání a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TAU COLOR a.s., Can21 Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FAST interier a design, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o.,