První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Proč můj počítač stále zamrzá? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kdo vyrobil počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Kde opravit notebook? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak stahovat itunes na počítači? Co je nejlepší herní počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co je kvantový počítač? Jak chránit váš počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový červ? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je počítačové inženýrství? Proč se počítač restartuje? Jak defragmentovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mohelnice, Podolí, Výšovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ASET studio s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,