První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co dělá počítačový inženýr? Jak rychlý je můj počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Co je procesor počítače? Kde opravit notebook? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak připojit telefon k počítači? Jak na obrázek z počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je stolní počítač? Jak se připojit k počítači? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak zcela otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hněvotín, Pivín, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MODOS spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,