První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak rychlý je můj počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak odemknout počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je na mém počítači bonjour? Jak získat text z počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak na snímek na počítači? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak otřít můj počítač? Jak zvýšit rychlost počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Opatovice, Dlouhá Loučka, Paršovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DELIKA s.r.o. , MODOS spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFETI, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RELIABILITY s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, RIOX spol. s.r.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., Can21 Olomouc,