První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Ptení?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co jsou soubory cookie počítače? Jak skenovat z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak na homeo office?? Jak defragmentovat počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak stahovat dvd do počítače? Jak vytvořit počítač? Kdo opraví notebook? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co je RAM v počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak se naučit počítačové programování? Proč můj počítač stále havaruje? Jak stahovat itunes na počítači? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., 2K CONSULTING s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MODOS spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o,