První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Ptení?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Co je vše v jednom počítači? Kolik má můj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak přeformátovat počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je počítačový server? Proč můj počítač zamrzne? Jak odemknout počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Co je pc stojan pro počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Hopi Popi, a.s.,