První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak formátovat počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak překlopit obrazovku počítače? Proč se počítač restartuje? Jak kraslit na počítači? Jaký bit je můj počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je RAM v počítači? Kolik má můj počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Co je moje IP adresa počítače? Jak faxovat z počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak změnit název počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Drahany, Hlásnice, Kokory a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., NEUROLOGIE, Farma Bystročice s.r.o., RoseMode, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Levné knihy a.s., Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,