První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Oprabdu končí widnows 7?? Jak připojit počítač k televizi? Jak počítač funguje? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co je počítačová síť? Co jsou počítačové informační systémy? Jak resetuji počítač? Kolik RAM má můj počítač? Co dělají počítačoví vědci? Co je nejlepší herní počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co je počítačový monitor? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Kolik stojí počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak opravit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Těšice, Doloplazy, Líšnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., RL-CORPUS s.r.o., KMa s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,