První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bezuchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Má můj počítač virus? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Co je počítačová síť? Jak najít IP adresu počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak se zbavit počítačového viru? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Proč můj počítač zamrzne? Kolika bitový je můj počítač? Jak připojit dva počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak skenovat z tiskárny do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., KABA s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o.,