První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak odemknout počítač? Jak starý je můj počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přeformátovat počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Co je počítačové programování? Co jsou cookies na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Co jsou počítačové informační systémy? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak se dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějovičky, Čechy, Bohuslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Shoebox CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RIOX spol. s.r.o., Kosmas s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MODOS spol. s r.o., KABA s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., TAU COLOR a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka,