První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak změnit název počítače na mac? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co je počítačová síť? Jaká je má specifikace počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je sálový počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak dostat virus z počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co je počítačová gramotnost? Jak sledovat televizi na počítači? Proč se můj počítač sám vypne? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Kolik stojí počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak stahovat youtube videa do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakov, Sobíšky, Líšná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., EXCIMER, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., NEUROLOGIE, MODOS spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o.,