První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Svésedlice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu zálohovat počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co dělat se starými počítači? Jak uložit youtube video do počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak chránit váš počítač? Má můj počítač virus? Jak dostat virus z počítače? Jak zamknout počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Kolik stojí počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak starý je můj počítač? Jak obnovit okna počítače 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DELIKA s.r.o. ,