První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jaký je název mého počítače? Jak restartuji počítač? Mohu poslat fax z počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Je můj počítač zapnutý? Co jsou soubory cookie počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak zálohovat počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak myslet jako počítačový vědec? Co dělají počítačoví inženýři? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Kolik stojí počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak otřít můj počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co je stolní počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bratrušov, Sobíšky, Mladějovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TARAN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TAU COLOR a.s., STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SAVE MAX, a.s.,