První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovím tovární nastavení počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak čistit obrazovku počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je počítačový hacking? Jak urychlit váš počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak najít název počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak obnovit okna počítače 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Němčice nad Hanou, Mrsklesy, Bílovice-Lutotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o.,