První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Co je nejlepší počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Kde opravit počítač? Co je počítačová síť? Jak se zbavit starých počítačů? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co je stolní počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak propojit počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak urychlit váš počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Palonín, Senička, Tučín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., KABA s.r.o., Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o.,