První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kde mohu prodat svůj počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Proč je můj počítač pomalý? Mohu získat i text z počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Co dělá počítačový inženýr? Kolik zlata je v počítači? Co je informatika? Jak programovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak aktualizovat počítač? Jak kraslit na počítači? Jak restartovat počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Má můj počítač bluetooth? Co znamená RAM v počítačích? Co je počítačový inženýr? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kde koupit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kokory, Hranice, Hrubčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., KABA s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENDINGNET s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., KMa s.r.o., DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o.,