První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Seloutky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je informatika? Jak proměnit obrazovku počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak opravit počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak velký byl první počítač? Kolik zlata je v počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak kraslit na počítači? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak čistit počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak psát počítačový kód? Jak otřít okna systému Windows 7? Má můj počítač bluetooth? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Proč se můj počítač sám vypne? Může můj počítač spustit tuto hru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., e-cars trading s.r.o., DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc, OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,