První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bílovice-Lutotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová myš? Jak dát dohromady počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak se zbavit viru na počítači? Jak úplně resetovat počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovím počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak otřít počítač? Jak najít název počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak sdílet soubory mezi počítači? Oprabdu končí widnows 7?? Jak připojit tiskárnu k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., A1 Team CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Kosmas s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., DELIKA s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o.,