První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Blatec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak čistit klávesnici počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak autorizovat počítač? Jaký mám počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak restartuji počítač? Co je RAM v počítači? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ASET studio s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENDINGNET s.r.o., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., KABA s.r.o., TARAN s.r.o.,