První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bludov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde recyklovat počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak víte, zda má počítač virus? Co je počítačová myš? Jak urychlit váš počítač? Jak chránit váš počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak skenovat do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak kreslit na počítači? Jaký bit je můj počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak zlepšit výkon počítače? Co dělá ram pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DACH systém s.r.o., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SAVE MAX, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o,