První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bohuslávky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co je na mém počítači bonjour? Kolik má můj počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak propojit počítače? Proč se počítač restartuje? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Týká se mě konec windows 7?? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak fungují počítačové viry?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o., Hopi Popi, a.s., DACH systém s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RIOX spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., KABA s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, EDUWIN s.r.o., TRUMF International s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o.,